Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Gabe napisał:

A gdzie w tym czasie są koguty? :>;)

Człowiek jest nieświadomy pewnych tematów i trochę szokiem było dla mnie, że w masowej hodowli - przynajmniej w Niemczech, ale pewnie wszędzie - kogutki zaraz po stwierdzeniu, ze są kogutkami mieli się żywcem. Tak, mieli. I tamtejszy sąd uznał to za dopuszczalne, choć Zieloni robili o to spore inby.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
ale dużo Polaków rzeczywiście? 

Nie wiem jak to jest na co dzień, ale teraz faktycznie jest tak, że do Baczewskiego za nami stali Polacy, przed nami (chyba) Białorusini, ale przed nimi Polacy. W kolejce do ogródka z pizza też przed nami para z Polski. Może to też trochę wyczulenie, bo jednak teraz gdy siedzimy to większość mijanych osób jednak mówi w języku tubylców Ale nawet TVP Polonia przyjechała z kamerą i robili jakieś wywiady na ulicy
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, wojt3k napisał:

I tak oto dyskusja przeszła z burgera na podrzynanie gardła kukły. Forumek nigdy nie zawodziemoji6.png

 

Pozdro z Lwowa, nie wiem jak tu jest gdy w Polszy nie ma akurat długiego weekendu, ale nawet teraz nie ma tragedii.

 

ZE Lwowa ;)

Odnośnik do komentarza

Kurcze, no glupio sie przyznawac w dobie kraftowych piw, ale jak mi na wyjezdzie podeszlo Ksiazece Ciemne Lagodne to nie mam pytan. 

 

I ogolna konkluzja - juz chce do domu :D. Dzieci po prostu potrafia totalnie rozbroic i nawet moje poklady cierpliwosci czasami nie wytrzymuja. Wlasnie jemy obiad. Dzieci maja kurczaka z ziemniorami takimi w ksztalcie krazkow i awantura, bo... mlodsza znalazla ziemniaka w ksztalcie serduszka, a starsza nie moze znalezc :D. 

  • Lubię! 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...