Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego najlepszego @kolek23!

 

Godzina 9:59. Ide do sklepu. Pod nim stoi jakis chlopek i jakby czekal. Wbijam przed niego, ogarniam picie i do kasy. Place, jest godzina 10.01. Pan stoi juz za mna. Terminal dlugo procesuje, wiec ja czekam, a Pani ekspedientka zwraca sie do Pana za mna czego sobie zyczy. I slysze ten swojski akcent i jakze polskie slowo "Vódka. Zero seven". Tak, alkohol w sklepach sprzedaja od 10 rano ;)

  • Lubię! 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Reaper napisał:

Wszystkiego najlepszego @kolek23!

 

Godzina 9:59. Ide do sklepu. Pod nim stoi jakis chlopek i jakby czekal. Wbijam przed niego, ogarniam picie i do kasy. Place, jest godzina 10.01. Pan stoi juz za mna. Terminal dlugo procesuje, wiec ja czekam, a Pani ekspedientka zwraca sie do Pana za mna czego sobie zyczy. I slysze ten swojski akcent i jakze polskie slowo "Vódka. Zero seven". Tak, alkohol w sklepach sprzedaja od 10 rano ;)

Meta wiadomość jest jasna ;)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schizzm napisał:

Odpaliłem duolingo z hiszpanskim i włączyłem lekcje restauracja. Rzeczywiście tam trochę jest nieeuropejski hiszpański. 

Nikt w Hiszpanii nie mówi sandwich na kanapkę - tylko bocadillo. No i oczywiście jest jugo zamiast zumo ;)

Powinni to jakoś tam pooznaczac :-k

 

Oczekujesz od Amerykanów, którzy swoją lokalną ligę baseballa nazywają World Series, żeby się dostosowywali do otaczającego ich świata? ;)

 

Dobrze że akceptują autumn jako jesień i nie traktują favourite jako błąd.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Pulek napisał:

dobra, wjechały kulki na pełnej. jest zajawka. jeszcze gdyby tak deszcz spadł... :>

 

Leżę w domu czekam znowu aż ten deszcz lunie
I tak nie wychodzę, a te słońce stresuje
(Ja cię stresuje?)

 

;).

 

U mnie wlasnie wyjazd do Ustki - pogoda git, sloneczko, ze 22 stopnie, dzisiaj jeszcze mlodsza urodzinuje - powazne 3 lata skonczone.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...