Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Brudinho napisał:

 

Ja mam około 8 km na piechotę. Tramwaj jedzie 29 minut + dojście, powrót = 45 minut dziennie w jedną stronę. A ostatnio jechałem do klienta i musiałem się 3 razy przesiadać. Tak sobie obliczyłem, że może to być dobry zakup. 

ideolo brzmi na hulajkę

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Mauro napisał:

Mój znajomy niedawno się okrutnie rozjebał na hulajnodze elektrycznej.  Jakos mu rowerzytsa zajechał drogę i sie wyjebał. Efekt: zdarta twarz, podbite oczy, wybite zęby. 

No właśnie sporo się słyszy ostatnio o niezłych wypadkach na hulajnogach. Śmiałem się z Tadka Zielińskiego, że sobie kask full face kupił jak do downhillu , ale właśnie zrobił to po tym jak ktoś z jego znajomych pomimo zwykłego kasku rozjebał właśnie ryj w stylu braki w uzębieniu :( 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Mauro napisał:

Mój znajomy niedawno się okrutnie rozjebał na hulajnodze elektrycznej.  Jakos mu rowerzytsa zajechał drogę i sie wyjebał. Efekt: zdarta twarz, podbite oczy, wybite zęby. 

 

Z tego powodu zastanawiam się nad tym dlaczego ludzie zdejmują ograniczenia prędkości z hulajnogi (typu "25 km to za mało zdejmę i będę zapierdalał 40km") w momencie, gdy to gówno ma tak małe koła, dodatkowo w większości słabe stablilizatory, ograniczoną zwrotność przez co łatwo się poodzierać a dodatkowo nie masz praktycznie żadnej ochrony i momentalnie się rozpierdalasz o chodnik :keke:  Ja sobie na spokoju jadę to 15-20 i zupełnie mi styka. Ale ja to kupiłem do łatwego przemieszczania się z punktu A do punktu B, bo nie posiadam samochodu a nawet gdybym posiadał to muszę przewlec się przez centrum Wrocławia, który oszalał na punkcie buspassów w każdym możliwym miejscu (więc samochód, tylko żeby dostać nerwicy). No i rozważałem rower, ale ja się pocę jak prosiaczek i nie byłoby to zbyt higieniczne. 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, jmk napisał:

A jedziesz ulicą czy chodnikiem? :-k

 

Mój szef dzisiaj mówił, że miał sobie kupić, ale tam jest waga do 100 kg a on ze 115 :D

 

 

A to zależy od modelu ta waga. Zależy, ale zaliczam i to i to. Jak widzę że chodnik naladowany ludzmi a sciezka pusta albo na odwrót to sie nie bede wpierdzielal w tłum. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Misiek napisał:

No właśnie sporo się słyszy ostatnio o niezłych wypadkach na hulajnogach. Śmiałem się z Tadka Zielińskiego, że sobie kask full face kupił jak do downhillu , ale właśnie zrobił to po tym jak ktoś z jego znajomych pomimo zwykłego kasku rozjebał właśnie ryj w stylu braki w uzębieniu :( 

Masz coś do braków w uzębieniu? Dojedziemy cię z @klinsmann :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, BartuS napisał:

image.thumb.png.c9336285b0bfcc95ff145fd2661af1ab.png

Poczatek ciezki, ciekawe jak dalej pojdzie :-k 

co to kurwa ma być ?!

Godzinę temu, Meler napisał:

Masz coś do braków w uzębieniu? Dojedziemy cię z @klinsmann :)

Ty ziomuś... zaczniemy od tych od Stali Rzeszów, ta zaraza się dość szybko panoszy... a Misiek to taki autodestruktor, prędzej czy później sam se krzywde zrobi :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Przy okazji Amazon Prime Day odpaliłem triala Amazon Prime i audible, żeby kupić pada w promocyjnej cenie, ale zdjęli ofertę zanim zdążyłem, więc anulowałem subskrypcje, a przynajmniej tak myślałem dopóki nie dostałem dzisiaj informacji, że audible pobrało sobie 8 funtów.

 

Jeden mail do supportu i spoko, nie ma problemu, oddamy hajs.

 

Polecam tego allegrowicza.

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...