Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wie jaką datę przydatności ma poxipol? Bo dopiero co kleiłem listwę do samochodu, ale ledwo mi wystarczyło i  trochę nie ufam, że się utrzyma ;), więc powoli się zastanawiam czy nie dokupić więcej na zapas, ale ani na allegro, ani stronie poxipolu nie widzę takiej informacji :(

Odnośnik do komentarza

Co do Majki Jeżowskiej, to podobno na jej koncercie na małej scenie było więcej ludzi, niż na koncercie Decapitated na dużej :D No i widok pogo do hitów Majki Jeżowskiej też warty zapamiętania. Faktycznie jeden z najlepszych koncertów tego roku :D 

 

Za to bardzo mnie Kult zawiódł. Kazik chyba już po prostu na to za stary i oddechowo się nie wyrabiał przez co gubił połowy wersów i duża część tekstów była zupełnie niezrozumiała. Dobrze, że i tak ludzie wszystkie znali na pamięć.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, tio napisał:

Z filmików, które widziałem w sieci wyglądało, że Kazik daje radę całkiem dobrze (aż żal mnie ściskał, że nie byłem). No i w dodatku chyba uciął spekulacje na temat swojego flirtu z PiS.

Co do flirtu z PiS to nie do końca uciął, bo już następnego dnia pojawiła się (niestety nie pamiętam gdzie) informacja, że Kazik nawet nie wiedział co mu się wyświetla za plecami, więc jak pijesz do Kurskiego w mundurze, to już się zaczęło odżegnywanie. 

 

A co do oceny występu, to z nagrań w jakości wyższej, niż komórka znalazłem tylko to: 

 

Tutaj faktycznie tego bezdechu aż tak nie słychać (chociaż kilka razy mimo wszystko wypada z rytmu), ale to też są kawałki dość wolne jak na Kult. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Man_iac napisał:

Co do flirtu z PiS to nie do końca uciął, bo już następnego dnia pojawiła się (niestety nie pamiętam gdzie) informacja, że Kazik nawet nie wiedział co mu się wyświetla za plecami, więc jak pijesz do Kurskiego w mundurze, to już się zaczęło odżegnywanie. 

 

A co do oceny występu, to z nagrań w jakości wyższej, niż komórka znalazłem tylko to: 

 

 

Tutaj faktycznie tego bezdechu aż tak nie słychać (chociaż kilka razy mimo wszystko wypada z rytmu), ale to też są kawałki dość wolne jak na Kult. 

Kurwa, ale ten Kazik się zmienił.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...