Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tak czytam ile kosztuja mieszkania w Wawie (zarowno na wynajem jak i na sprzedaz), to sie zastanawiam, czy w przypadku mojego: 

1) mialem nieziemskiego farta

2) jest chujowe, tylko ja tego nie widze

3) ktos schowal zbuki w scianach i jeszcze nie wybuchly

 

btw wlasnie wypilem wino na pol z zona w jacuzzi, przyjemnie szumi w glowie, czas ruszyc sie na miasto na jakies jedzenie. Chwilo trwaj!

  • Lubię! 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Feanor napisał:

I fascynuje mnie fenomen Torment :) w jego czasach gra jakoś do mnie nie trafiła, ostatnio kupiłem wersję mobilną, pokręciłem się po tej kostnicy... i jakoś nie wciągnęło :)

PT ominął mnie w czasach premiery i pierwszy raz miałem z nim styczność z 10 lat temu. Za pierwszym razem mnie odrzucił, obczaiłem kostnicę i pierwszą lokację po jej opuszczeniu. Kompletnie nie mogłem się odnaleźć w założeniach tego uniwersum i odpuściłem. Wróciłem z rok później, przysiadłem i wsiąknąłem. Od strony fabularnej też będę wśród piewców, że to najlepsza rzecz w cRPG-ach. Niestety kuleje sama mechanika gry, pamiętam, że miałem dość na jednej lokacji, która była skupiona wyłącznie na walce, a ta w grze trochę odstaje. Ale koniec końców jest to ścisła czołówka. U mnie w topce byłyby: Fallout 1 i 2, KOTOR 2, System Shock 2, Arcanum, BG 1, właśnie PT, Avernum, Pool of Radiance i Lands of Lore  ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Reaper napisał:

Ja tak z zazdrością patrzę na zdjęcia ludzi na plażach, po czym przypominam sobie, że po 1 dniu leżenia na plaży jestem już tak mega znudzony, że następnego zazwyczaj gdzieś już jadę :D 

podziwiam, ja znudzony jestem juz po godzinie lezenia na plazy :D

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.08.2019 o 10:27, schizzm napisał:

Dla fanów cRPG, rpgcodex zrobił nowy ranking :)

 

https://rpgcodex.net/content.php?id=11193

Z tej całej listy pograłem tylko w (idąc tak jak ranking): Gothic II, Gothic, The Witcher, Dragon Age: Origins, Pillars of Eternity, Diablo 2, Diablo, Deus Ex: Human Revolution :-k większość klasyków mnie jakoś ominęła

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...