Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 minutes ago, beeres said:

Ja może nie teraz i nie do Anglii, ale sobie właśnie zaplanowałem małą wycieczkę do Grecji, bo w sumie nigdy nie byłem na żadnym meczu wyjazdowym Anwilu w Lidze Mistrzów, więc chciałem to zmienić. Do tego przejrzałem sobie terminarze lig i trochę sobie przedłużyłem tę wycieczkę :)

 

4.02 wylot do Aten
5.02 AEK - Anwil w ramach Ligi Mistrzów

6.02 Olympiacos - CSKA w ramach Euroligi

7.02 powrót

 

Miałem jeszcze polecieć do Izraela, bo 6.11 Anwil gra z Hapoelem, a 7.11 jest Maccabi - Alba Berlin, ale biorąc pod uwagę, że to Maccabi przyjeżdża niedługo do Włocławka to po prostu odwiedzę rodziców we wrześniu :D

 

Wpadaj do Kowna :) gościłbym :)

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Reaper napisał:

Ojej, no cóż ;) Aż zacząłem wklejać tutaj całą rozmowę, ale... po co mi to, jeszcze mu @jmk znów przykonfidenci i będzie do mnie wypisywał :kekeke: 

 

Nie pamiętam jak to dokładnie było. Chyba mu dałem znać, że piszecie tu swoją argumentację, że czemu nie bierzecie udziału? Nie widzę tego w historii na messengerze.

 

12 godzin temu, lad napisał:

Powinniśmy wywiesić banner z podobizną @jmk i śmierć konfidentom :ninja:

 

Albo może "jebać tych co za plecami sieją ferment" ;)

Mój wczorajszy bezglutenowy obiad na bogato ;)

 

 

klSrtvK_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, jmk napisał:

Nie pamiętam jak to dokładnie było. Chyba mu dałem znać, że piszecie tu swoją argumentację, że czemu nie bierzecie udziału? Nie widzę tego w historii na messengerze.

 

Najpierw napisał mi tak: "Tłumaczenie mnie nie przekonuje i musisz wiedzieć, że jmk jest podobnego zdania.... ", a w kolejnej wiadomości: "Martwi i razi mnie inna sprawa. JMK podrzucił mi link, gdzie zdradzasz szczegóły naszej korespondencji w dodatku twierdząc, że ja się "uniosłem". W którym niby miejscu? Nie życzę sobie, abyś postępował w ten sposób."

 

image.png.c8b6bed730bade1f61013547048825af.png

  • Lubię! 4
  • Haha 4
  • Uwielbiam 3
  • Dzięki! 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Reaper napisał:

Najpierw napisał mi tak: "Tłumaczenie mnie nie przekonuje i musisz wiedzieć, że jmk jest podobnego zdania.... ", a w kolejnej wiadomości: "Martwi i razi mnie inna sprawa. JMK podrzucił mi link, gdzie zdradzasz szczegóły naszej korespondencji w dodatku twierdząc, że ja się "uniosłem". W którym niby miejscu? Nie życzę sobie, abyś postępował w ten sposób."

 

image.png.c8b6bed730bade1f61013547048825af.png

 

 

No musiałem mu dać link do Maryni, do ktorej miał dostęp przy okazji rozmowy o tej sytuacji. Lepiej chyba żeby druga strona mogła się też wypowiedzieć? Ewentualnie nie wrzucać w ogóle rozmów Pw. A jeśli dotyczyły całego cmf to nie w Maryni.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, jmk napisał:

 

 

No musiałem mu dać link do Maryni, do ktorej miał dostęp przy okazji rozmowy o tej sytuacji. Lepiej chyba żeby druga strona mogła się też wypowiedzieć? Ewentualnie nie wrzucać w ogóle rozmów Pw. A jeśli dotyczyły całego cmf to nie w Maryni.

Tylko winni sie tlumacza :keke: ciekawe co by na to koledzy z mlyna powiedzieli :keke:

Odnośnik do komentarza

Jako, że trochę wydobrzalem (aczkolwiek tamponada do jutra...) To trochę w kulki trzeba , a że na mojego mojego łapka jeszcze sił nie ma (ciężki, gorący, tylko zasilanie, przy złej szafce szpitalnej;)) to FM mobile wjechał, musiałem rozrysować Manchester United po moich zmianach:

 

 

2019-07-28 09.58.31.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...