Skocz do zawartości

Letni livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

no nie wiem czy najchujowsza, z tylu bylo naprawde ok, te 720 minut bez straty bramki nie wziely sie znikad. problem jest z przodu, gdzie po czole kopaly sie dzieci Vukovica czyli Novikovas i Kulenovic

 

pierwszy mecz z Rangersami na spokojnie byl do ojebania, wczoraj przeciez tez byly dwie doskonale sytuacje na strzelenie bramki (Luquinhas i Niezgoda). wiadomo, ze Rangersi mieli ich wiecej, ale nie powiedzialbym, ze sa poziom wyzej

 

no i nie wiem z kim mieli odpasc wczesniej, z Atromitosem, ktory nie umie grac w pilke? czy z Finami, gdzie na wyjezdzie Kulenovic powinien strzelic conajmniej 3 bramki?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, BartuS napisał:

no nie wiem czy najchujowsza, z tylu bylo naprawde ok, te 720 minut bez straty bramki nie wziely sie znikad. problem jest z przodu, gdzie po czole kopaly sie dzieci Vukovica czyli Novikovas i Kulenovic

 

pierwszy mecz z Rangersami na spokojnie byl do ojebania, wczoraj przeciez tez byly dwie doskonale sytuacje na strzelenie bramki (Luquinhas i Niezgoda). wiadomo, ze Rangersi mieli ich wiecej, ale nie powiedzialbym, ze sa poziom wyzej

 

no i nie wiem z kim mieli odpasc wczesniej, z Atromitosem, ktory nie umie grac w pilke? czy z Finami, gdzie na wyjezdzie Kulenovic powinien strzelic conajmniej 3 bramki?

Oj Wy tam zaraz chcecie, żeby napastnik strzelał bramki. Napastnik, jak sama nazwa wskazuje, jest od pracowania w obronie.

Odnośnik do komentarza

IMO jakby Rangers potrzebowało strzelić gola wcześniej, to by gola wcześniej strzelili. Legię ratowała bardziej nieskuteczność Szkotów niż dobra organizacja gry defensywnej, a z przodu była cienka jak barszcz. Spodziewałem się większej różnicy klas i dwóch pogromów Legii, ale IMO była przepaść między oboma klubami, którą zdradzał przebieg gry, a nie wynik.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, BartuS napisał:

A nie potrzebowali? ;) jakby nie strzelili w 91' to bylaby dogrywka przeciez :) 

IMO cały mecz grali na hamulcu z przekonaniem, że i tak wcisną - i wcisnęli. To samo w Polsce. Jakby w Polsce przegrali 2:0 to by strzelili dużo więcej na lajcie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...