Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, Fenomen said:

jesli powyzszy wpis jest dla CIebie sucharem to zdefiniuj prosze czym jest wg Ciebie suchar

jak komuś uda się Tobie wytłumaczyć na czym polega nieśmieszny żart to należy go nominować do Pokojowej Nagrody Nobla

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Fenomen napisał:

jesli powyzszy wpis jest dla CIebie sucharem to zdefiniuj prosze czym jest wg Ciebie suchar

Powyzszym wpisem. :mrrr:

 

Tak sobie mysle, ze skoro ja - szczuply i przystojny mezczyzna - umieram w te upaly, to co maja powiedziec grubi ludzie? Bardzo wam wspolczuje, koledzy.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.06.2019 o 15:27, schizzm napisał:

Ja jakoś nie mam zaufania do tego mocowania na drzwiach (stare mieszkanie, stare drzwi) i boje się, że to się źle skończy ;) 

odważnie :)

8 godzin temu, wojt3k napisał:

Dzień dobry! Byle do 10:30 w pracy, a później ruszamy do Krakowa. Choć z atrakcji to pewnie skończy się na zapiekankach w przerwie konferencjiemoji53.png

ooo zapiekanki z okrąglaka :wub: 

5 godzin temu, Gabe napisał:

przebijam: piątek sam w pokoju :keke: 

przebijam... w piątek sam na 400osobowym open space... 

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mauro napisał:

 

Widzialem, tylko nie wiem, co z odcinkiem od obwodnicy Garwolina. Cos mi sie o uszy obilo, ze tam 60 kmh i bez wyprzedzania, a to ze 40 km, wiec czekam na kolejne odcinki :). A dzisiaj poki co nadwislanka grana i calkiem sprawnie poszlo, niewielki ruch byl tak 14-16.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...