Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zniknął. Na E3 zapowiedzieli automat arcade z nową wersją EtG, jak żyć? A tak się składa, że właśnie jestem w trakcie zapisywania się do katalonskiego koła miłośników Arcade, może uda się załatwić ten automat ;)

 

A na PS4 EtG wymaksowalem i nie włączalem od miesiąca ;) Teraz będę musiał tylko zrzuty porobić, bo będę recenzje-laurke pisać :)

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Pulek napisał:

no cze

 

trochę miałem dość pracy, więc wziąłem se wolne na jutro. po robocie wróciłem, zdrzemnąłem się, a teraz oczekiwanko na deszcz, żeby temperatura spadła, i granko w kuelksy do rana, w sensie do świtu :)

To niedługo o tej porze roku :D

Odnośnik do komentarza

Kurczę, a ja byle do środy po południu i wyjazd do rodziców na długi weekend. Nim jednak to to trzeba domknąć numer, a jednak w nowej opcji ogarniania wieczorem wcale to nie takie hop, gdy już czwarty dzień z rzędu kwitnę przed kompem; przez cały weekend z dzieciakami, bo żona wyjazd na konferencję, po drodze jeszcze dopinanie pierdół po zmianie wydawcy, jeszcze ostatnia hala przed wakacjami, jeszcze w środę rano jakieś spotkanie. A jutro wolny piątek i wymiana opon + mechanik :D. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, wwosik napisał:

A z innej beczki - zna się ktoś na rynku nieruchomości?

co potrzebujesz konkretniej? moja żona pracuje w temacie organizacji targów mieszkaniowych, gdzie wystawiają się deweloperzy :-k chyba, że rynek wtórny, no to nie

Odnośnik do komentarza
9 hours ago, Feanor said:

Na tym, który umożliwia Ironmana. Pierwszy raz praktycznie w to grałem, grałem długo, dopieszczałem swoje pancerniki... ale byłem wciśnięty między dwa wrogie mocarstwa, które zawarły ze sobą sojusz. I choć trzepałem jednostkę za jednostką, to ciągle z jednym miałem równowagę sił, a drugi sąsiad przeważał. Oba przecinały cały galaktyczny promień na spółkę z jakimś upadłym imperium, więc ekspansja terytorialna w pewnym momencie stanęła. Ostatecznie miałem 12k siły we flocie, rozniosły mnie siły dwukrotnie większe (a kolejna ich flota szturmowała właśnie stolicę). 

 

Popełniłem trochę błędów wynikających z nieznajomości mechaniki (np trzepałem mnóstwo posterunków granicznych zanim zrozumiałem, że wpływ przyda mi się do czegoś innego), może więc dam grze jeszcze jedną szansę... ale tym razem na kompie (bo grałem w wersję konsolową :D ). 

Ja niby już 15h rozegrane mam, ale jeszcze wiele rzeczy mnie zaskakuje :D  Mnie z kolei mój sojusznik wciągnął w wojnę z konfederacją trzech imperiów, którą musiałem ciągnąć praktycznie w pojedynkę na dwa fronty, bo moi kosmaci przyjaciele zbierali niezły łomot. Na szczęście do gry weszły moje świeżo wynalezione i zbudowane pancerniki, które zmiotły floty wroga.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Pulek napisał:

co potrzebujesz konkretniej? moja żona pracuje w temacie organizacji targów mieszkaniowych, gdzie wystawiają się deweloperzy :-k chyba, że rynek wtórny, no to nie

Obawiam się że to inne,ale może zna kogoś kto zna kogoś. Chodzi mi trochę o radę czy warto kupić konkretne mieszkanie czy nie. Tak z punktu widzenia utraty wartości itp

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...