Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie bardzo dużo ludzi zniechęca się do jazdy na rowerze przez to, że nie potrafią sobie poradzić z ustawieniem go. Mówią, że ich dupa boli, ręce drętwieją i że to pewnie norma na rowerze. Na rowerze mamy czuć się świetnie i wygodnie, a każdą niedogodność da się zawsze zwalczyć (no chyba, że uwarunkowania zdrowotne to wtedy nie ma rady). Ja na swoim góralu mógłbym i 200km jednego dnia przejechać, bo mam wszystko ustawione idealnie. Na szosie sprawa trudniejsza, dalej walczę z wysokościami i wysunięciem siodełka (po zmianie siodła jest znacznie lepiej), kątem kierownicy. Szkoda, że usługa bike fittingu jest taka droga, gdyż znacznie więcej ludzi mogłoby się cieszyć kolarstwem. :P 

Odnośnik do komentarza

Ja nad morzem i pykam w kulki od rana. 

 

Właśnie zaczynam rewanż w półfinale Ligi Mistrzów, ale bez względu na ten wynik to najsłabszy mój sezon od 6 lat. W Pucharze Ligi przegraliśmy w finale z Tottenhamem, z Pucharu Anglii wyrzuciło nas Newcastle, a w lidze po 12 latach tytuł wrócił na Old Trafford.

 

I jeszcze mój as - Enrique Santos nie chce przedłużyć kontraktu :( 

Odnośnik do komentarza

Gram sobie TSV 1860, awansowałem w pierwszym sezonie do 2. BuLi, w drugim rzutem na taśmę wbiłem na drugą pozycję i awansowałem do BuLi. Zaczynam trzeci sezon, dusza na ramieniu, bo ze wzmocnień wyszedł cały chuj, w składzie nadal 7 gości, którzy grali w 3 Bundeslidze. Część z nich wypożyczona z dobrych klubów i się rozwinęła mocno, ale jednak. Gracze mający u mnie 3 gwiazdki w opisach mają "sprawdziłby się w każdym zespole 3. Bundesligi" :D

 

Nie wiem co się dzieje.

 

lS46LoD.png

 

 

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Damn. Nie wiedziałem, że chodząc po Poznaniu można w ciągu dnia nabić 30 km, po czym pójść na koncert i jeszcze potem spacerem wracać do domu. Chyba moje nogi się wezmą i zwolnią się. Czas zastosować się do porady z pasty o kupowaniu bułek i wymienić nogi :roll:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pulek napisał:

ostatni raz finał LM w FMie, hmm... nie jestem pewny - albo Bayernem rok? dwa? lata temu, albo FM15 i Sparta Rotterdam (ale to był wyjątek, po tamtym sezonie zająłem 6. miejsce w lidze i mnie zwolnili :roll:

U mnie trzeci z rzędu, a ogólnie czwarty. Dwa poprzednie wjebane, więc mam nadzieję że do trzech razy sztuka.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdole. Co się dzieje.

 

Najpierw 0-0 z Herthą na wyjeździe, potem podejmuję u siebie 1. FC Koln. W 51 minucie Koln strzela swoją trzecią bramkę, przerywamy 1-3. Myślę sobie - pozamiatane, zaczynamy zjazd w dół. No ale co się będę poddawał. Ustawiam moją super-agresywną taktykę opartą na szybkim pressingu, odbiorze i zmasowanym ataku. Wynik:

 

N9jAtYy.png

 

Axel Simon to 17-letni wychowanek. Guychel Kalonji to gość, którego znalazłem w tak zwanym meczu "Testowanych" będąc jeszcze w 3 BuLi, ma nas wpisanych jako pierwszy klub. Wtedy 15-latek byłby moim drugim najlepszym napastnikiem, ale nie mógł grać. Teraz chłopak prezentuje się tak:

 

NFSFssy.png

 

Ma klauzulę odejścia 47 mln Euro. Za mało :(

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...