Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Misiek napisał:

W pon jadę do Wawy na mecz Polska - Izrael i zastanawiam się jak to logistycznie rozegrać :-k Pewnie muszę koło 17 wyjechać z Łodzi. Zakładam, że będzie spory ruch, gdzieś bym najchętniej dojechał na jakiś strzeżony parking i śmignął komunikacją na sam mecz :-k 

 

wystarczy obcierka i już Ci lecą dodatkowe minuty na autobanie ;) generalnie przy założeniu, że masz być koło 20stej pod stadionem aby wejść na czas to hmm ja bym chyba wbijał na bielany / żoliborz - przesiadka w metro i ew. drugi raz metro. od ktorej strony masz bilety? wiesz? alternatywnie zatrzymujesz sie gdzies kolo mnie i lecisz na SKM, mozesz sie pchac do centrum, ale aleje lubia stac do 19, a jak bedzie mecz to bedzie uber korek. 

 

co do zoliborza/bielan to trzeba sie modlic ze na S8 nie bedzie kolizji :D  generalnie najlepiej samolot i potem SKM ;-) 

 

 

33 minuty temu, SZk napisał:

Dolicz podnoszenie i opuszczanie klapy!

to ktoś w biurze w ogóle podnosi klapę ? :keke:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, klinsmann napisał:

wystarczy obcierka i już Ci lecą dodatkowe minuty na autobanie ;) generalnie przy założeniu, że masz być koło 20stej pod stadionem aby wejść na czas to hmm ja bym chyba wbijał na bielany / żoliborz - przesiadka w metro i ew. drugi raz metro. od ktorej strony masz bilety? wiesz? alternatywnie zatrzymujesz sie gdzies kolo mnie i lecisz na SKM, mozesz sie pchac do centrum, ale aleje lubia stac do 19, a jak bedzie mecz to bedzie uber korek. 

 

co do zoliborza/bielan to trzeba sie modlic ze na S8 nie bedzie kolizji :D  generalnie najlepiej samolot i potem SKM ;-) 

Nie wiem od której strony mam bilety. Kumpel kupował. Zacząłem się zastanawiać czy w ogóle pociągiem nie pocisnąć :-k 

Odnośnik do komentarza

Wizytowałem sobie twittera i rozjebała mnie jedna z konwersacji pod:

 

 

 

Cytat

Pan Profesor Troglodytes
Dobra robota, ale wyzwiska wobec czytelników chyba nie są potrzebne?

 

HomoMediaevalis aka Homisch von Pluschack
Moje konto twitterowe, mogę pisać co chcę.

 

Pan Profesor Troglodytes
No jasne.
Pozdrawiam, chamie.

 

<3 

Odnośnik do komentarza
W pon jadę do Wawy na mecz Polska - Izrael i zastanawiam się jak to logistycznie rozegrać :-k Pewnie muszę koło 17 wyjechać z Łodzi. Zakładam, że będzie spory ruch, gdzieś bym najchętniej dojechał na jakiś strzeżony parking i śmignął komunikacją na sam mecz :-k 

High five, my też ze znajomymi pracy wybieramy się na mecz i też próbujemy to jakoś sensownie zorganizować. Parking przy stadionie ceny ma dość drogie (przynajmniej jak na moją oszczędną duszę) więc chyba poszukamy jakiegoś innego parkingu i ewentualnie podjechanie czymś bliżej. Uber pewnie będzie droższy w nocy i w takim terminie nóż standardowo?
Odnośnik do komentarza

Dojazd do parkingu pod stadionem w dniu meczu to koszmar, znalezienie miejsca do zaparkowania to kolejna tortura ale - jeśli jakimś cudem macie kartę parkingową na parking podziemny pod stadionem to trafiacie do innej rzeczywistości: luz, dużo miejsca cisza, spokój. Mam wrażenie, że ktoś odpowiedzialny za te miejscówki nie ma pojęcia ile jest miejsc parkingowym pod stadionem.

Osobiście cieszę się, że już prawdopodobnie wiosną będę miał super dojazd na stadion metrem. A do tego czasu preferuję dojazd w okolice ronda Daszyńskiego, tam czasami uda znaleźć się miejsce do zaparkowania, a stamtąd II linią metra. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

2 miesiące temu kupiłem drukarkę samsunga/hp. Dziś zaczęła nieodmiennie zacinać papier, za każdym razem.

 

 

ja rozumiem, postarzanie produktu, to jednak jest jednak cholera kosmiczna przesada! :/ :( i to w samej końcówce roku szkolnego :qwa:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Feanor napisał:

2 miesiące temu kupiłem drukarkę samsunga/hp. Dziś zaczęła nieodmiennie zacinać papier, za każdym razem.

 

 

ja rozumiem, postarzanie produktu, to jednak jest jednak cholera kosmiczna przesada! :/ :( i to w samej końcówce roku szkolnego :qwa:

 

Jaki model? Jutro zapytam technika jak z nią gadać, bo często serwisujemy drukarki samsungo hp ;) 

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Brudinho napisał:

@schizzm wszystko w porządku? 

 

10 godzin temu, lad napisał:

@schizzm co u Ciebie koleżko? Ostatni post (poza tym dzisiejszym) 7 maja. Coś tak zamilkł?

 

Kuruję się, żeby w przyszłości było lepiej ;)

 

10 godzin temu, Vami napisał:

@schizzm stay strong!

 

A dziękuję :wub:

 

9 godzin temu, Brudinho napisał:

 

Chodzi o to, że ostatnio mniej się udziela na forum i nie wiem czy nie trzeba jechać do tej Hiszpanii go przytulić (i ojebać mu lodówkę, ale tego mu nie będę pisał). 

Można i przytulić i ojebać lodówkę, ale ta ostatnio jest nadzwyczaj pusta.

 

Jakby co żyję, muszę ogarnąć rzeczywistość na około i siebie. Jeszcze wrócę, jeśli ktoś tęskni ;) 

 

  • Lubię! 6
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza

o kurde! zdałem zerówkę na 5 :D Nie pamiętam kiedy ostatnio tak miałem (ja taki zazwyczaj 3,5, 4 bywałem :P. Mimo, że po drodze i tak znowu zajebałem parę spraw  po drodze i jak zwykle trzeba odkręcać pewne sprawy, to idzie zdecydowanie ku lepszemu w tym  powrocie na studia  ;) 

 

Szkoda właśnie, że przez swój "charakter" odkładam masę spraw "na jutro" bo tak to już dawno bym był spokojny,  a tak przejmuje się gównianymi sprawami typu "czy mi prof. odpisze na maila i czy zdążę to zrobić itp. 

 

Ale póki co jest okej. 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...