Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Keith Flint napisał:

Ja pisywalem tu o różnych rzeczach czasami i jakoś mi się już nie chce być atencyjna kurwą

To przestań pisać o swojej depresji i fobiach. Przykro to zabrzmi, ale co drugi post właśnie na takiego atencjusza się kreujesz. 

 

Trzymam za Ciebie kciuki! Serio. Nawet sobie nie zdajesz sprawy w ilu kwestiach jesteśmy/możemy być podobni. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Counter napisał:

@Pulek Ty zmieniłeś finalnie siodełko w Lazaro? Bo jak Ci leży stare nieprzydatne to bym chętnie przyjął, bo to w mojej szosie stwierdzam, że mi nie pasi, a to z Lazaro jest perfect. :P 

Zmieniłem i... Je zwróciłem :D i znowu mam oryginalne Lazaro:) w tygodniu jadę kupić te spodenki specjalistyczne do jeżdżenia na rowerze. To moja ostatnia szansa chyba :roll:

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Ty jesteś super atencyjną kurwą, zwłaszcza jak piszesz o muzyce i FMie <3 

Mam swój kącik metalowca, tam może coś napiszę. A o FM nie umiem pisać nawet, nigdy nie umiałem, podobnie oinnych grach. Możemy za to pogadać opadach w południowej Wielkopolsce, czy obsłudze widlaka, bo robię to zawodowo 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, z0nk napisał:

Pograłem w rimworld, po czym wieczorem kilka piwek z kumplem i taki ze mnie dziad, że już kaca mam :roll: 

 

To i tak masz dobrze. Nie licząc dnia dziecka, kiedy teść zafundował po symbolicznej Perle, nie piłem piwa chyba ze dwa tygodnie. Zazwyczaj usypiam szybciej niż przyjdzie mi na nie ochota :keke: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Reaper napisał:

No i chuj, nie wiadomo czy można lubić tego posta Keitha czy nie :( 

nie pierdol tylko lajkuj dziwko!

16 godzin temu, Misiek napisał:

kolorową prasą też... podobno...

Dementuję....

9 godzin temu, Pulek napisał:

Zmieniłem i... Je zwróciłem :D i znowu mam oryginalne Lazaro:) w tygodniu jadę kupić te spodenki specjalistyczne do jeżdżenia na rowerze. To moja ostatnia szansa chyba :roll:

raz w dupe to nie pedał, nie bądź miękka faja

52 minuty temu, lad napisał:

A jak dupeczki po drodze?

lepiej by zaczął wrzucać jakieś fotki... na tym wygwizdowie jestem odcięty od takich widoków

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...