Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 6


Willow

Rekomendowane odpowiedzi

rabandzia - wcale o punkty nie jest łatwo, a stwierdzenie jakobyś gromadził punkty co wyścig jest troszkę śmieszne. Rozumiem, że do takich stwierdzeń posuwałby się menago, który non stop walczył o top 10, ale nie ten - z całym szacunkiem - dla ktorego sukcesem było wejście do drugiej '10' :)

 

Echh, utknąłem za jakimś polskim żółwiem...

Odnośnik do komentarza

Pit o jedno kółko za wcześnie... oczywiście znów słaby. Jak to jest... mam nowe auto, to jest najważniejszy dla mnie wyścig, nigdy wcześniej przez 13 wyścigów pitmeni nie sprawili zawodu, a tu? pit 31 i 29 sekund. Najgorszy czas wcześniej miałem 25 sekund :|

 

I jeszcze driver mistake. No wk...ić się idzie

Odnośnik do komentarza
gdybym mial sprawny woz to punktowal bym co wyscig.

 

A ja bym wygrywał wyścigi w Elite....Jeździmy w tej samej grupie i wierz mi, ze nawet ze sprawnym wozem nie zdobyłbyś żadnego punktu.

hahaha :D kpisz ? wiem co mowie : ) mam dobry woz i zdobylbym pkt : ) jakim cudem templeman ma 3 pkt ;P ? ja jestem od niego lepszy : ) abbadon zdobyl bym i wiem co mowie. czasy tym zepsutym wozem mialem w 10 dziesiatce.

Odnośnik do komentarza

Templeman dzisiaj był szybki. Ja - i chociażby Szramek - w większości wyścigów byliśmy szybsi niż Ty, a jakoś dzisiaj - z różnych powodów - nawet oczka nie zgromadziliśmy. Najwidoczniej nie wiesz co mówisz. Lepiej się ciesz, że jakimś cudem w ogóle masz coś na koncie, bo gdyby nie zbieg okoliczności, to okupowałbyś rejony końcowe trzeciej dziesiątki w generlace ;)

Odnośnik do komentarza

Nie, nie kpie. Templeman jakbys nie zauwazył zmienił kierowcę i od tego czasu jeździ dużo lepiej. I ciekaw jestem w ktorym momencie choćby dzisiejszego wyscigu mialeś czasu w Top 10 skoro twój fastest lap jest wolniejszy od mojego, a ja mam drivera z OA 51...

 

Twój najlepszy wynik nie licząc tego wyścigu z deszczem, gdzie rewelacyjnie dobrałeś strategie to 19 msc.... i chcesz nam wmówić, ze teraz byś punktował regularnie? :> Nie mówię tego by być złosliwy, ale po to, żebyś się w przyszłym sezonie nie obudził z reką w nocniku, jak Ci nie wyjdzie taki wyścig jak ten w Monte Carlo...

Odnośnik do komentarza

Kierowca się zepsuł, bolid się zepsuł, awans odjeżdża w siną dal. :wallbash:

Wszystko dobrze, gdyby nie pit z powodu problemów technicznych na przedostatnim kółku i z 5 na 12 pozycję :/

 

Kiepsko ostatnie cztery wyścigi (kolejno miejsca 9; 13; 12; 12). Najpierw deszczowe wyścigi, potem pech, pech...

Dzięki temu z 2 pozycji w generalce spadłem na 6. Mam tyle samo punktów co 4 i 5, a 1pkt przewagi nad 7 i 6pkt nad 8, gorąco, ale bendziem walczyć :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...