Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 6


Willow

Rekomendowane odpowiedzi

Zupełnie się pogubiłem... Czy myślicie, że mediumy na 1 pit wystarczą?

 

Absolutnie bez szans. Niektórzy się nawet boja że hardy na jeden brakną, ale ja aż takim pesymistą nie jestem. :)

Ja się poważnie zastanawiałem nad mediumami na 1 pit, jednak przestraszyło mnie ogromne Humidity :> Bo jak to w końcu jest ? Wilgotność też poważnie wpływa na zużycie opon ? Macie jakieś dowody ? :keke: Ja nigdy nie patrzyłem na ten wskaźnik i z oponami zazwyczaj miałem wszystko w porządku :P

Odnośnik do komentarza
Ja się poważnie zastanawiałem nad mediumami na 1 pit, jednak przestraszyło mnie ogromne Humidity :> Bo jak to w końcu jest ? Wilgotność też poważnie wpływa na zużycie opon ? Macie jakieś dowody ? :keke: Ja nigdy nie patrzyłem na ten wskaźnik i z oponami zazwyczaj miałem wszystko w porządku :P

 

Ja się opieram na danych z tegorocznego GP Chin. Było chłodniej, minimalnie niższa wilgotność, ale mediumki zjechaly mi się do zera dokładnie na 28 okrążeniu. Skoro teraz jest cieplej i wyższa wilgotność to nie ma szans żeby mediumy wystarczyły.

Odnośnik do komentarza
Ja się poważnie zastanawiałem nad mediumami na 1 pit, jednak przestraszyło mnie ogromne Humidity :> Bo jak to w końcu jest ? Wilgotność też poważnie wpływa na zużycie opon ? Macie jakieś dowody ? :keke: Ja nigdy nie patrzyłem na ten wskaźnik i z oponami zazwyczaj miałem wszystko w porządku :P

 

Ja się opieram na danych z tegorocznego GP Chin. Było chłodniej, minimalnie niższa wilgotność, ale mediumki zjechaly mi się do zera dokładnie na 28 okrążeniu. Skoro teraz jest cieplej i wyższa wilgotność to nie ma szans żeby mediumy wystarczyły.

 

Ja na mecie miałem jeszcze 20% mediumów w GP Chin. Teraz temp. miała być nieznacznie wyższa, dałbym mniejsze ryzyko ( bo i tak muszę takie dać, bo mam mocno części zużyte ) i pewnie by starczyło :> No ale nie wiedziałem co z tą wilgotnością, w dzisiejszym wyścigu jest 2 razy większa niż w Szanghaju, więc nie ryzykowałem...

 

Chiny: Humidity 40% - 47%, 39% - 47%, 36% - 44%, 36% - 45%

San Marino: Humidity 82% - 92%, 93% - 99%, 91% - 98%, 92% - 99%

minimalnie niższa wilgotność to to raczej nie jest :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Ja na mecie miałem jeszcze 20% mediumów w GP Chin. Teraz temp. miała być nieznacznie wyższa, dałbym mniejsze ryzyko ( bo i tak muszę takie dać, bo mam mocno części zużyte ) i pewnie by starczyło :> No ale nie wiedziałem co z tą wilgotnością, w dzisiejszym wyścigu jest 2 razy większa niż w Szanghaju, więc nie ryzykowałem...

 

Chiny: Humidity 40% - 47%, 39% - 47%, 36% - 44%, 36% - 45%

San Marino: Humidity 82% - 92%, 93% - 99%, 91% - 98%, 92% - 99%

minimalnie niższa wilgotność to to raczej nie jest :kekeke:

 

Z wilgotnością owszem przesadziłem, ale jeśli chodzi o oponki to w pierwszej części było sporo cieplej niż później stąd te 20% które Ci zostało. ;)

Odnośnik do komentarza
Wiecie co, chyba coś jest w tym, że to stamina odpowiada za wyniki quali. Trenuje koncentracje, spada mi stamina, i pomo coraz lepszego samochodu, wyniki quali coraz gorsze.

calkiem mozliwe : ) mialem kolesia z dobra stamina .okolo 75 to jebal quale rowno:) a mial conc. 120 i juz gorzej wyscigi :) ale na podium bywal .

 

Ja tam czekam z niecierpliwością na jakieś wyścigi w deszczu, bo wtedy wyniki są nieprzewidywalne i to chyba moja jedyna szansa na jakieś lepsze miejsce.

no ja tez. w tamtym sezonie to talentu koles mial moj 50 to byly wszystkie w deszczu .teraz jaka ma duzo . okolo 180 to nie ma ani 1 ;| . pech ;/

Odnośnik do komentarza

Z Gunnarsonem była bardzo podobna sytuacja do Pavlaviciusa. Mial zajebistego drivera, w pierwszych dwoch wyscigach mial najlepsze quale ze wszystkich amatorow, po czym.....nie przedlużył kontraktu i musiał szukac nowego. Wszystkie jego oferty zostaly przelicytowane i teraz ma jakiegos leszcza, ktorym zajmuje miejsca w okolicach trzeciej dziesiątki.

 

Tylko teraz nie wiem, bo nie chce mi sie w rules zaglodac. jesli gosc ma ovrl. ponad 120 to mozna z nim przedluzyc kontrakt czy nie? Bo jaknie, to wszystko sie wyjasnia.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...