Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Reaper napisał:

A Vami i tak Wam powie, że jesteście jebanymi egoistami, bo robicie to, żeby sami czuć się lepiej ;) 

 

Zasadniczo egoizm nie jest zły. O ile nie przeradza się w chorą samolubność :)

 

10 godzin temu, Pushek_ napisał:

a ja miałem wczoraj urodziny ( w sumie to już przedwczoraj) i nikt z forum nie złożył mi życzeń i  JESTEM WKURWIONY :mad::mad::mad:

 

;) 

 

To się kurde zdecyduj czy wczoraj czy przedwczoraj. Sam nie wiesz i masz do nas pretensje :kekeke: 

 

24 minuty temu, krzysfiol napisał:

WAKACJE!!!!!!!!!!!!!!

 

Fakju!!1!1111!!!!!! :keke: 

Odnośnik do komentarza

 

Wywody derapha na Facebooku dotyczace transkrypcji nazwisk z cyrylicy na nasze nie przestaja mnie bawic. 

 

Cytat

 Czy u was pracują idioci i analfabeci? Naprawdę jest tak trudno ogarnąć POLSKĄ transkrypcję tych ukraińskich nazwisk? Zatrudnijcie może ludzi po studiach a nie gimnazjalistów.

 

Cytat

Bartłomiej Nowak Dziękuję panu za pomoc, bo pani Beata najwyraźniej spała na polskim i nie odróżnia transkrypcji (która dotyczy ALFABETU a nie języka) od zapisu fonetycznego. 

Przy okazji pani Beato - bo pewnie pani tego też nie wie - kraje używające cyrylicy piszą angielskie nazwy zgodnie ze swoją transkrypcją i np. Gareth Southgate jest tam zapisywany jako Гарет Саутгейт. Ale to jest niestety kwestia, że Polacy w XXI wieku są jak gęsi, Mikołaj Rej w grobie się przewraca...

 

I tak codziennie. :_eyes:

  • Lubię! 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Seju napisał:

 

Wywody derapha na Facebooku dotyczace transkrypcji nazwisk z cyrylicy na nasze nie przestaja mnie bawic. 

 

 

 

I tak codziennie. :_eyes:

 

:kekeke: Nawet gdybyś nie napisał kto to, to bym wiedział :keke:

 

Swoją drogą miałem ostatnio projekt u ukraińca i ziomkiem od backendu był ukrainiec. Jebany......komentował kod cyrylicą :D 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Keith Flint napisał:

wyzwanie każdego kontynentu czas zacząć.
Na poczatek, wyspy Salomona, wstęp do poważnej kariery.
i taki chłopaczek, który spokojnie by w I lidze polskiej poradził

o fook, co za kot :o 

Odnośnik do komentarza

Odnowiłem w maju pakiet w LuxMedzie, teraz już mam bezpośrednio u nich. No i wybieram się dziś do rodzinnej, niestety nie mogę do tej co chodziłem wcześniej, bo najwyraźniej zmieniła godziny przyjmowania i po 17 jej nie ma -.-. No i teraz czeka mnie znowu pierwsza wizyta u nowej doktor, nie lubię takich wizyt, pewnie z wzajemnością ;) A tak naprawdę potrzebuję tylko skierowania na kilka badań, ale zanim do tego dojdę...

Odnośnik do komentarza

Coś dla @lad

 

Pascal Groß dla Kickera:
"Jestem profesjonalistą i chcę wygrać każde spotkanie. Klopp zasługuje na tytuł, ponieważ Liverpool grał na najwyższym poziomie. Spróbujemy wszystkiego, aby urwać punkty Manchesterowi City."

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Seju napisał:

Wywody derapha na Facebooku dotyczace transkrypcji nazwisk z cyrylicy na nasze nie przestaja mnie bawic. 

 

I tak codziennie. :_eyes:

 

Ja tam wywaliłem go ze znajomych po tym, jak chciał zasadzić dzidę w którąś lekkoatletkę :keke:

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Ja mam wrażenie, że nie dadzą rady. Mentalnie nie dojadą. Kondycyjnie zresztą też odstają, no chyba, że się nawpierdalają "marihuaniny" i będą zapierdalać jak bąki. Zwłaszcza, że już jutro się może okazać, że do Bełchatowa jadą na wycieczkę. Plus ma nie być kibiców (którzy pewnie i tak jakoś tam niezorganizowani pojadą). Mecze z Bełchatowem zawsze są na noże. Zwłaszcza, po meczu u nas, w poprzedniej rundzie.

 

Zaczęła się jakaś gra o tron w ogóle. Teraz nagle wszyscy źli. Najlepiej kibice by władzę przejęli... A potem ratunku i szukanie następnego Królewskiego... Ja jebie, jak mnie coś takiego wkurwia. Przypalałbym ogniem kurwa... Czy naprawdę wśród kibiców są takie cepy, że nie rozumieją, że to jest biznes i czasami nie można działać serduszkiem i miłością do klubu, tylko zrobić kurwa deal, komuś "zapłacić" jakąś prowizją, wejść w przysłowiową dupę. Pewnych rzeczy głośno nie powiedzieć, wbrew temu, że kibic chciałby wiedzieć? Kurwa nikt tam legalnego biznesu nie prowadzi? Każdemu by od razu wpierdol spuszczali? Za dużo chce menadżer prowizji? No to wpierdol i do rzeki. Klub chce za dużo za zawodnika? No to prezesom wpierdol...

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Seju napisał:

 

Wywody derapha na Facebooku dotyczace transkrypcji nazwisk z cyrylicy na nasze nie przestaja mnie bawic. 

 

 

 

I tak codziennie. :_eyes:

To jest po prostu Katon. W sumie dobrze, ze ma poczucie misji. 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...