Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Brudinho napisał:

A tak w ogóle to dzień dobry. Moja chrześnica na dniach będzie miała 2 latka. Teraz pytanie....Gdzie spierdolił ten czas? :keke: 

moje obie chrzesnice w tym roku mialy trzy latka... mroczna wizja prezentow komunijnych zbliza sie szybciej niz myslalem...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
41 minutes ago, z0nk said:

Pracuję na Polnej, mieszkam 15 minut od Polnej, lepiej wybrać chyba nie mogłeś :D zatem reszta to kwestia preferencji. Pijam różne rzeczy, jadam wiele, więc jeżeli tego nie zjesz  to ja tak itp. zatem czekam na info co i jak :D 

 

Pamiętam jak też byłem tak entuzjastyczny przed moim pierwszym spotkaniem forumkowym :)

 

Po spotkaniu rano było trochę gorzej :D @Brudinho

  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

Ale ja serio lubię jeździć w deszcz! 

 

Pomijając jazdę do pracy z powodów praktycznych - bo moknę - ale i tak przecież się przebieram (a dziś była mżawka a nie deszcz), to jazda w deszczu, o ile nie jest to burza, ulewa, czy wielki wiatr, jest spoko. Nie łażą piesi, nie świeci w oczy, jest przyjemnie chłodno,  psy się nie wałęsają :D 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, krzysfiol napisał:

Mam plan, żeby w Ostródzie codziennie jeździć na rowerze :)

 

Czyli co - Ostróda nowym, polskim siedliskiem zła? Może w Sandomierzu trochę odpocznę od tych wiecznych rabunków, porwan i morderstw.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Scorpio napisał:

Czyli co - Ostróda nowym, polskim siedliskiem zła? Może w Sandomierzu trochę odpocznę od tych wiecznych rabunków, porwan i morderstw.

 

Będzie usprawniał komunikacje miejską, ale czekamy aż potwierdzi plotki ;) 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...