Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Eh, to miał być trochę lepszy dzień. Mam trochę wolnego czasu to pojechałem do Starogardu Gdańskiego, bo Anwil przyjeżdżał. Cały mecz prowadzili, ale... oczywiście, w ostatniej kwarcie coś się zesrało i przegrali, bo gospodarze trafili rzut na 0,08 sek. do końca. I tak się pożegnali z jakimikolwiek szansami na 3 miejsce przed PO. Powrót do Gdańska był wręcz wspaniały. Nawet Spotify zbluzgałem, bo jakiś słaby daily mix się załączył.

Odnośnik do komentarza

Mój dentysta to medyczny świr. Dzisiaj zrobił mi 6 zębów naraz w dwie godziny, kanałowe, wypełnienia w tym wiercenie ósemki.

 

I jak ktoś kiedyś mi zarzucał, że kupuję gry, a szkoda mi na zęby - in your face, zrobiłem 10 zębów w dwa miesiące ;) Póki co wszystkie wyleczone.

 

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Misiek napisał:

kurwa... myślałem, że umówiłem się do dentysty na 18.04 na 17:30, a tu się okazało, że byłem umówiony na 17.04 na 18:30... i teraz dopiero na 10.05 wolny termin... shit...

Przynajmniej wiesz kto się wbił na Twoje miejsce i zrobił całą klawiaturę :) 

  • Lubię! 4
  • Haha 3
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Reaper napisał:

Jak na sequel calkiem niezle, chociaz w porownaniu do 1 czesci muzyka jest slabiutka

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, jmk napisał:

I jak ktoś kiedyś mi zarzucał, że kupuję gry, a szkoda mi na zęby - in your face, zrobiłem 10 zębów w dwa miesiące ;) Póki co wszystkie wyleczone.

 

Gdybyś leczył zęby na bieżąco, to byś zaoszczędził i zdrowia, i kasy. Ale i tak super, że wyleczyłeś wszystkie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gabe napisał:

 

Gdybyś leczył zęby na bieżąco, to byś zaoszczędził i zdrowia, i kasy. Ale i tak super, że wyleczyłeś wszystkie.

 

To nie takie proste, po pierwsze musiałem wyleczyć inne rzeczy, po drugie nie było dentysty, który chciał mnie leczyć, po trzecie - za te 10 zębów nie wyszło nawet 400 zł.

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gabe napisał:

 

Gdybyś leczył zęby na bieżąco, to byś zaoszczędził i zdrowia, i kasy. Ale i tak super, że wyleczyłeś wszystkie.

 

large.jpg


Adrian... temat zębów jest sprzed 5 lat. W międzyczasie zdążyłeś zacząć budowę domu i nabyć pięciu nowych chorób :keke: 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...