Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, schizzm napisał:

Co tu pisać, porażki na każdym froncie, brak perspektyw, poglebiajaca się depresja (uprzedzam, tak chodzę do specjalisty), nie ma co wnikać w szczegóły. Trzeba robić przeciwwage dla ogólnego "powodzenia się" ludziom na forum, ;)

 

Hej, to ja jestem bezrobotny :keke:

Odnośnik do komentarza

U mnie od stycznia do kwietnia włącznie cały dział otrzymywał decyzją kierownika premię uznaniową, ale teraz szef się zorientował i jego zdaniem premie były nieuzasadnione, więc pomimo mega ciężkiego i pracowitego miesiąca mamy już perspektywę gołej pensji. Jest motywacja ?

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Uwielbiam kurierów.

 

- firma A zaakceptowała przesyłkę z deadlinem dostawy do środy, po czym jej zagraniczny oddział zawetował przyjęcie i stwierdził, że oni dopiero odebrać mogą w poniedziałek, więc na środę nie dojdzie

- firma B dała cenę 4x rynkową za dedykowany transport, bo drobnica nie dojdzie, bo w Danii są święta i wolne od czwartku (!)

- firma C wzięła za 2x cenę, co było dobrą ofertą na ten czas, miała dostarczyć do wtorku, ale dostarczyła już dziś

 

Normalnie bym się cieszył, że kurier dojechał szybciej, tyle że mój klient jest w PIERDOLONYM R P A ! I będzie dopiero jutro...

 

Więc teraz kierowca stoi z paletą przed zamknietym sklepem, a gość z RPA próbuje znaleźć kogoś, kto ma klucz i otworzy mu ten sklep. Najprawdopodobniej jednak nie ma nikogo, więc paletę zostawi przed sklepem i będziemy się modlić, by do jutra nikt nie ukradł naszego piwa.

  • Lubię! 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

<RimWorld>

 

Pierwsza zasada. Rozwalając 4tą ścianę należy pamiętać o usunięciu dachu wcześniej. Przypomniało mi się dość... boleśnie.

 

Kolonia osiągnęła etap, gdzie przydałby mi się w pełni etatowy kucharz. I jak z nieba spada mi wizyta krasnoludów, a wśród nich kucharz o umiejętności 16 i podwójnym płomieniu. Do tego hard worker (pracuje szybciej) i quick sleeper (mało mu trzeba snu). Rzucam całą naszą moc w rekrutację typa, nie patrząc na karę 30 punktów relacji z jego frakcją.

Idzie powoli, ale udaje się. Kroman dołącza do kolonii! A dosłownie 3 sekundy później goście ruszają do domu. To się nazywa rzut na taśmę. Kroman został zrekrutowany w rozbieranym budynku, kurtuazyjnie pomagał nosić odzyskane cegły, gdy Droid 3 zakończył usuwanie ostatniego elementu ostatniej ściany. Jebs alert "roof collapsed" i zaraz za nim "Death of Kroman". Dach uciął mu głowę. Jego czas jako kolonista: 2 sekundy. Nosz k... Droid wyszedł z delikatnym zadrapaniem, a rekrutująca w ogóle bez szwanku.

 

</RimWorld>

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Gwiazdowski, na którego trochę liczyłem, wystawił z jedynką na Mazowszu Andrzeja Rosiewicza... ja pierdolę... ulubieniec PRL-owskiej sceny estradowej, następnie radiomaryjny hymniarz... ja pierdolę... A Kukiz w Poznaniu z jedynką Marka Jurka, a w Warszawie z 2 czy 3 Mariana Piłkę.. NO KURWA JEGO MAĆ CZY W TYM KRAJU KIEDYKOLWIEK POWSTANIE L I B E R A L N A lista?!

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Vami napisał:

Gwiazdowski, na którego trochę liczyłem, wystawił z jedynką na Mazowszu Andrzeja Rosiewicza... ja pierdolę... ulubieniec PRL-owskiej sceny estradowej, następnie radiomaryjny hymniarz... ja pierdolę... A Kukiz w Poznaniu z jedynką Marka Jurka, a w Warszawie z 2 czy 3 Mariana Piłkę.. NO KURWA JEGO MAĆ CZY W TYM KRAJU KIEDYKOLWIEK POWSTANIE L I B E R A L N A lista?!

są już gdzieś listy?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, schizzm napisał:

Co tu pisać, porażki na każdym froncie, brak perspektyw, poglebiajaca się depresja (uprzedzam, tak chodzę do specjalisty), nie ma co wnikać w szczegóły. Trzeba robić przeciwwage dla ogólnego "powodzenia się" ludziom na forum, ;)

"ogólne powodzenie się" nie wyklucza depresji i chodzenia do specjalistów

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Ja miałem w życiu trzech psychologów - jednego narzuconego z góry na hematologii, bo przydzielają z automatu jak dostajesz wyrok  diagnozę ;) drugiego później też oddziałowego, ale "bo chciałem" i trzeciego na NFZ poza murami szpitala. I w sumie tylko z tego pierwszego byłem zadowolony, bo chyba trafiał do mnie swoim podejściem w stylu:

 

- no i co, że masz przejebane? no to martw się dalej to umrzesz xD

 

Ta druga to taka od A do Z podręcznikowa chociaż miła babka. A trzecia stara babka, szkoda gadać, siedziała do mnie plecami przy swoim biurku i dawała jakieś testy do rozwiązywania, układanki itp ;)

 

Ogólnie stwierdziłem, że mimo problemów - to nie jest rozwiązanie dla mnie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jmk napisał:

Ja miałem w życiu trzech psychologów - jednego narzuconego z góry na hematologii, bo przydzielają z automatu jak dostajesz wyrok  diagnozę ;) drugiego później też oddziałowego, ale "bo chciałem" i trzeciego na NFZ poza murami szpitala. I w sumie tylko z tego pierwszego byłem zadowolony, bo chyba trafiał do mnie swoim podejściem w stylu:

 

- no i co, że masz przejebane? no to martw się dalej to umrzesz xD

 

Ta druga to taka od A do Z podręcznikowa chociaż miła babka. A trzecia stara babka, szkoda gadać, siedziała do mnie plecami przy swoim biurku i dawała jakieś testy do rozwiązywania, układanki itp ;)

 

Ogólnie stwierdziłem, że mimo problemów - to nie jest rozwiązanie dla mnie. 

 

 

 

Ja właśnie szukam, bo chcę się po prostu komuś wygadać ;)  Ale totalnie nie wiem jak wybrać :keke: 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...