Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, ale ja też nie jestem jakimś mega kolarzem. Ta szosa to taki fajny model na start przygody. Chciałbym spróbować po prostu tej formy kolarstwa, jak złapię bakcyla to może kiedyś zainwestuje. U mnie w mieście się zrobił fajny klimat na kolarstwo i jest dużo rajdów, wspólnych treningów. Ja powiedzmy sobie szczerze, jestem na początku drogi zawodowej, źle nie zarabiam, ale nie stać mnie póki co na nie wiadomo jakie sprzęty, może w przyszłości. ;) 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Counter napisał:

Wiesz, ale ja też nie jestem jakimś mega kolarzem. Ta szosa to taki fajny model na start przygody. Chciałbym spróbować po prostu tej formy kolarstwa, jak złapię bakcyla to może kiedyś zainwestuje. U mnie w mieście się zrobił fajny klimat na kolarstwo i jest dużo rajdów, wspólnych treningów. Ja powiedzmy sobie szczerze, jestem na początku drogi zawodowej, źle nie zarabiam, ale nie stać mnie póki co na nie wiadomo jakie sprzęty, może w przyszłości. ;) 

Ja rozumiem, ale jak ja szukałem roweru (nie znalazłem ;) ) to po prostu widziałem ceny i o ile wszystkie "uniwersalne" rowery były w miarę dostępne, to jak się kliknęło w zakładkę "szosa" to inny świat cenowy. Stąd moja uwaga, że to dość fajna cena za to, co widać na zdjęciu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ano, pozmieniało się trochę w tej kategorii. W ciągu 4 lat w tanich szosach powprowadzano wiele systemów z dużo droższych modeli. Tutaj mamy klamkomanetki, linki poprowadzone wewnątrz ramy, jednolity napęd (wszystkie elementy Shimano Claris), bardzo fajny model. Ogólnie Romet robi też fajne tanie kolarzówki, B-twiny z Decathlona też spoko. Ale ogólnie ten Kross jest tak śliczny, że nie chcę już żadnego innego. :D 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Cytat

Ja się zastanawiam, dlaczego takie rzeczy na świecie spotykają tylko dobrych ludzi? Nie umiałbym zliczyć ile ten człowiek bezinteresownie mi pomógł. I to nie chodziło tylko o grę. Ale kiedyś napisałem do niego z zupełnie prywatną sprawą, nie związaną z grą. I pomógł nic za to nie chcąc.
Wracaj do zdrowia, Mahdi!

 

O lol

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Feanor napisał:

To niby Marynia, ale natrząsanie się z czyjejś ciężkiej być może choroby to przegięcie pały. 

 

Trzymam kciuki za to, by skończyło się to dobrze.

Nie natrzasam sie z niczyjej choroby tylko z jego megalomanii, zreszta wcale bym sie nie zdziwil gdyby on to zmyslal dla atencji albo mial np zespol Munchhausena

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...