Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie: najlepszym gadżetem na Gungeonie jest pieniek. Ściąganie na siebie ognia jest po prostu przegięte: w ten sposób pierwszy raz niedraśnięty przeszedłem przez BEHOLDERA (którego nie przeszedłem jeszcze nigdy, draśnięty czy nie), a potem prawie niedraśnięty przez Cthulhu. Niestety, cholerna giwerostucha zabiła mnie na czwartej komorze...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Brudinho napisał:

 

Ja np. nie wiem o czym piszesz :D 

Wchodzisz w listy, tworzysz jedna o nazwie np. Milan i wrzucasz sobie tam profile, które piszą o Milanie.

 

Nie trzeba się przebijać przez setki innych tweetow tylko wszystko jest w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza

@Feanor pienkiem możesz kraść że sklepu :) (jeśli się nie mylę to pierwsza kradzież na każdym piętrze zawsze się udaje, kolejna ma już nikłe szansę)

 

Tymczasem u mnie kolejny duży progres. Odblokowalem postać dodana z najnowszym dodatkiem (to już siódma), odwiedziłem nowy ukryty Level, bardzo trudny boss, poradziłem sobie tylko dlatego, bo znowu mi wypadł zegarek wstrzymujący czas :) Zdobyłem też kolejnego acziwka, cel ostateczny (przejście gry wszystkimi postaciami, odblokowanie wszystkich broni i przedmiotów oraz zdobycie wszystkich acziwkow) już naprawdę blisko :)

Odnośnik do komentarza

Ostatnio jechałem rowerkiem i mijałem na trasie typa na ślicznej szosie z Krossa. Wróciłem do chaty i od razu google, no po prostu "zachorowałem" na ten model. :D Zawsze chciałem mieć szosówkę, ponoć inna bajka w jeździe po asfalcie. Na dodatek ten model nie jest jakoś specjalnie drogi, jak na rowerowe standardy, a ma już całkiem spoko osprzęt. Niestety jednak muszę powstrzymać ślinotok, bo czeka mnie inwestycja w szambo ekologiczne. :/ 

 

Oto obiekt moich westchnień:

395b05204cb0a628bc1b743419d5

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...