Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, me_who napisał:

Po tym jak ich przeczołgali i szkalują w telewizji/necie, to nie wydaje mnie się żeby w swojej masie nauczyciele zagłosowali na PiS nawet jak coś wywalczą.

 

Wypierdoliłem już z 10 osób ze znajomych na fb, dzięki temu strajku. Widziałem dzisiaj gdzieś stwierdzenie, którego może nie przytoczę w 100% ale brzmiało mniej więcej tak, że "Władza sprawiła, że cham i prostak czuje się ważny" I podpisuje się pod tym oboma kończynami. Generalnie opozycja strasznie po raz kolejny daje dupy. Rozpierdalają mnie wszelkiego rodzaju teksty typu "Niech idą na linie produkcyjną jak ja" mam ochotę zabijać/mordować/palić bo kurwa dla mnie to na tej linii produkcyjnej może stać chuj obchodzący mnie chińczyk robiący za miskę ryżu a piszący komentarz może zdychać z głodu, a nauczyciel jednak musi coś umieć i mam ogromny szacunek, do tych ludzi...znikła we mnie empatia dla głupich ludzi :( 

  • Lubię! 8
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Brudinho napisał:

Widziałem dzisiaj gdzieś stwierdzenie, którego może nie przytoczę w 100% ale brzmiało mniej więcej tak, że "Władza sprawiła, że cham i prostak czuje się ważny" I podpisuje się pod tym oboma kończynami.

O to to, ale napisz tylko słowo, że obecna władza rozzuchwaliła Edków tego kraju, to zaraz od Eugeniuszów tego kraju słyszysz o pogardzie. :picard:

Otóż ludzie powielający taką propagandę na nic więcej nie zasługują. Rozmowa z takimi trollami nie tylko ich uszlachetnia, na co nie zasługują, to jeszcze jest bezcelowa, bo oni nie mają swoich ciemnogrodzkich poglądów przez propagandę tylko przez ciemnogrodzkie poglądy propagandę powielają.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Brudinho napisał:

Tracę wiarę w ludzi w tym kraju. Nikt nie podzielił go bardziej niż PiS.

Jakby nie patrzeć to właśnie o to im chodziło od samego początku. 

Nie ma grupy, ludzie się nie łączą- łatwiej pokierować jednostkami. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Gacek napisał:

O to to, ale napisz tylko słowo, że obecna władza rozzuchwaliła Edków tego kraju, to zaraz od Eugeniuszów tego kraju słyszysz o pogardzie. :picard:

Otóż ludzie powielający taką propagandę na nic więcej nie zasługują. Rozmowa z takimi trollami nie tylko ich uszlachetnia, na co nie zasługują, to jeszcze jest bezcelowa, bo oni nie mają swoich ciemnogrodzkich poglądów przez propagandę tylko przez ciemnogrodzkie poglądy propagandę powielają.

 

Ja wiem, że wrzucę teraz wielu ludzi do jednego worka i że dużo z nich nie zasługuje na taką ocenę. Ale patrząc na to kto się wypowiada, patrząc na profile to...są to ludzie, którzy skończyli max zawodówkę lub jedynym osiągnięciem życiowym jest rozmnożenie się. 

 

Cytat

KOCHANI SKORO NAUCZYCIELE CHCĄ 1000 ZŁ PODWYZKI I DOSTANĄ. TO CO MOGOM CHCIEĆ EKSPEDYCJĘTKI, KASJERZY , SPRZĄTACZY I WIELE INNYCH GRUP ROBOCZYCH CO ZARABIAJĄ NAJNIŻSZĄ KRAJOWOM TO JEST 1633 ZŁ NETTO? TEZ CHCEMY PODWYŻKĘ NIE O 100 ZŁ A O 1000 ZŁ! KTO POPIERA NIECH UDOSTEPNIA GDZIE SIĘ DA !!!

 

Złoto <3 

Odnośnik do komentarza

Sezon rowerowy się zaczyna, więc stwierdziłem, że warto by odświeżyć troszkę rowerek. Doinwestowałem 200zł i założyłem szersze oponki z MTB, opory toczenia są większe, ale po lesie jednak się jeździ lepiej. Niestety też przeholowałem trochę z szerokością opony z tyłu, minimalnie mi trze, ale to w jednym punkcie, więc wniosek, że koło do centrowania. Parę akcesoriów wjechało, wymieniłem koszyk na bidon bo poprzedni był beznadziejny, kupiłem torbę z mocowaniem na smartfona oraz komorą która pomieści dętkę, klucze i na upartego portfel. 

 

Przed:

 

56730661_2456777357686459_84341577645566

 

Po

 

57004760_2456777247686470_79884703482804

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

może to zabrzmi foliarsko, ale kurewstwo w tym kraju osiąga już taką skalę, że niedługo to wszystko pierdolnie

Ostatnio na polach mokotowskich zakupiłem sobie kawke od pana sprzedającego kawę i inne napoje z mobilnego stoiska. Pan miał całkiem sporą kolejkę cały czas, wiem, bo usiadłem sobie obok na leżaku i obserwowałem, klientelą były głównie matki z wózkiem, które wyszły na spacer.

No i po chwili też pojawili się też Oni, niedoceniani bohaterowie tego miasta, którzy dzień w dzień czynią nasze życia łatwiejszymi i rozwiązują problemy, dzięki czemu ludność Warszawy może wieść życie ciche i spokojne. Czyli dwa cepy ze straży miejskiej, w tym konkretnym przypadku. Podeszli do rzeczonego pana i zaczęli go werbalnie nękać, potem chcieli spisywać, pan mówił że nie ma czasu na głupoty, bo ma klientów i że może z nimi porozmawiać, ale na sali sądowej. Także dwóch bohaterów jeszcze trochę postało zajmując panu czas i odstraszając mu na oko z 7 klientek, które znudzone czekaniem sobie poszły. Potem bohaterowie cyknęli jeszcze pamiątkowe zdjęcia (do których jedna z klientek nawet zapozowała) i uciekli do lasu.

Jako, że poczułem solidarność do nękanego polskiego przedsiębiorcy, to podszedłem kupić coś jeszcze i przy okazji zagadać, jakie relacje pana łączą z naszymi sympatycznymi bohaterami. Okazało się, że pan handluje już tu któryś rok z rzędu - co roku dostawał na to pozwolenie, więc w tym roku przed końcem zimy wysłał, jak co roku, wszystkie potrzebne dokumenty. Urzędy ponoć celowo grały na zwłokę i kazały dosyłać jakieś inne papiery, które nie były potrzebne przedtem, no i zwlekały z odpowiedziami do ostatniej chwili. Także pan aktualnie handlował bez porozumienia, bo czekał na ostateczną decyzję, która miała przyjść lada dzień.

Jak się okazało, pan nie ma w okolicy żadnej konkurencji, która mogłaby mu robić pod górę i zgłosić sprawę do straży miejskiej. Co więcej, dobrze żyje z właścicielami restauracji w okolicy i mają ustne porozumienie, na zasadzie że pan sprzedaje napoje, ale np. ciast już nie, bo te można zakupić w tych restauracjach. Klienci są zadowoleni, więc też bardzo wątpliwe aby ktoś złożył na niego doniesienie.

 

No i te kurwy przychodzą do niego dzień w dzień i mu wypisują mandat, wiedząc że on to pozwolenie i tak zaraz dostanie.

 

Rozwiązać straż miejską, i wszystkich pracowników odesłać na przeszkolenie do prowadzenia profili w social mediach. Będzie im łatwiej, bo zdjęcia już robić potrafią.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Counter napisał:

więc wniosek, że koło do centrowania

 

Masz jakieś protipy co do centrowania kół? Muszę i ja obejrzeć swoje tylne, bo mam wrażenie, że delikatnie, ledwie zauważalnie trze o klocek i lepiej się za to wziąć teraz. Ostatnio jak centrowałem koło, to się sporo namęczyłem, a i tak efekt był daleki od ideału :-k

 

Co do doinwestowania roweru - ja bym zaczął od błotników na twoim miejscu :keke: A na serio, to nie wiem, czy nie zaiwestować u siebie w bagażnik i sakwy, bo to wygodniejsze od plecaka na plecach :-k

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, lad napisał:

Na Straż Miejską tylko napalm. W tej chwili bardziej od nich hejtuję tylko złotówy.

Z uslug zlotow mozesz po prostu nie korzystac i ich calkowicie ignorowac, w przeciwienstwie do mandatow od strazy miejskiej za pierdoly (wiem ze niby tez mozna je ignorowac, no ale :keke: )

Odnośnik do komentarza

Błotniki tylko szpecą rower ;) Co do centrowania to imo to najtrudniejszy punkt serwisowania roweru i po prostu oddam komuś ogarniętemu by zrobił to za mnie.

Zainwestowałem w tą torbę, bo zawsze miałem problem z chowaniem kluczy i telefonu. Ogólnie jestem zadowolony z pojemności, wejdzie telefon (obsługa przez folię), dętka, klucz od domu, klucze do roweru i na upartego portfel. 

Odnośnik do komentarza

Ja powoli się zbieram do zrezygnowania z portfela kompletnie, bo te kilka kart to faktycznie wsadzę sobie do jakiegoś futerału telefonowego czy nawet nie (bo telefonem też mogę płacić, póki ma baterię ;) ), ale kurde kupiłem sobie tak dobry portfel Calvina Kleina w Stanach, że po 3 latach użytkowania nadal wygląda bardzo dobrze ;) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Reaper napisał:

Ja powoli się zbieram do zrezygnowania z portfela kompletnie, bo te kilka kart to faktycznie wsadzę sobie do jakiegoś futerału telefonowego czy nawet nie (bo telefonem też mogę płacić, póki ma baterię ;) ), ale kurde kupiłem sobie tak dobry portfel Calvina Kleina w Stanach, że po 3 latach użytkowania nadal wygląda bardzo dobrze ;) 

Mam to samo, poza tym nienawidze uzywac gotowki (niesamowite jak pod tym wzgledem zachod jest do tylu w stosunku do Polski), ale na irlandzkiej prowincji nie jest to takie latwe :P

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...