Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Man_iac napisał:

 

Ciekawe, jakie będą kary dla klubu. 

Ładna reakcja piłkarzy obydwu klubów. Gospodarze przepraszali, a goście nie rzucili się do linczu, a nawet stawali w obronie przed bardziej narwanymi kolegami z drużyny. A sam poszkodowany na kompletnym luzie. Bardzo ładnie.

Odnośnik do komentarza

U mnie okazało się, że monter po raz pierwszy instalował u klienta światłowód. Przewiercając się przez dwie ściany zrobił wielkie dziury. Dwa razy potem przychodził z bardziej doświadczonym kolegą na poprawki.

Odnośnik do komentarza

No fakt faktem, u mnie montaż raczej nie będzie należał do tych łatwych, trzeba będzie dwie otynkowane ściany wiercić i jakoś sensownie poprowadzić te kable. (router z gniazdkiem będę miał na piętrze, ale mam tv na parterze, gdzie trzeba poprowadzić kabel do telewizji światłowodowej, dodatkowo drugi router po drugiej stronie domu, ale to ja już sam sobie te kable pochowam).

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Hidalgoo napisał:

dobry dzień. poprzedni tydzień był tak chujowy, że aż w piątek zajebałem 7 browarów, w sobotę dwa + łycha, no i w ten oto sposób nastał dzień dzisiejszy :-k

a co z niedzielo? aż tak bolesna?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...