Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Feanor Ty chyba lubisz takie smaczki :) https://kottke.org/19/02/a-detailed-map-of-medieval-trade-routes-in-europe-asia-and-africa?fbclid=IwAR2eJ-FJIZZeChNtcfYeCLG7OB8ldoMwWcDWATSF7WyQBP3Rz-ArcQj8mms

 

Ale pogoda dzisiaj w Edynburgu, poszedłem na lunch i wracając usiadłem sobie na ławce i delektowałem się słońcem, bo nie chciało mi się wracać do biura :) Nie wiem czy nie będzie obowiązkowo do zrobienia piwo po pracy w jakimś ogródku :-k 

 

A co do ciemnoskórkowców - nie tylko musimy wykładać na nich NASZE PIENIĄDZE, żeby mogli oglądać forum z perspektywy piwnicy z zepsutą żarówką, to jeszcze dokładają roboty Perezowi przy każdej aktualizacji :roll: Najgorsza plaga.

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Reaper napisał:

@Feanor Ty chyba lubisz takie smaczki :) https://kottke.org/19/02/a-detailed-map-of-medieval-trade-routes-in-europe-asia-and-africa?fbclid=IwAR2eJ-FJIZZeChNtcfYeCLG7OB8ldoMwWcDWATSF7WyQBP3Rz-ArcQj8mms

 

Ale pogoda dzisiaj w Edynburgu, poszedłem na lunch i wracając usiadłem sobie na ławce i delektowałem się słońcem, bo nie chciało mi się wracać do biura :) Nie wiem czy nie będzie obowiązkowo do zrobienia piwo po pracy w jakimś ogródku :-k 

Super, szkoda że nie ma w lepszym res. 

A nie, jest. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Reaper napisał:

Ale pogoda dzisiaj w Edynburgu, poszedłem na lunch i wracając usiadłem sobie na ławce i delektowałem się słońcem, bo nie chciało mi się wracać do biura :) Nie wiem czy nie będzie obowiązkowo do zrobienia piwo po pracy w jakimś ogródku :-k 

To z pomarańczką ;)  I @Pulek już cały we łzach :keke:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, me_who napisał:
9 minut temu, Reaper napisał:

Ale pogoda dzisiaj w Edynburgu, poszedłem na lunch i wracając usiadłem sobie na ławce i delektowałem się słońcem, bo nie chciało mi się wracać do biura :) Nie wiem czy nie będzie obowiązkowo do zrobienia piwo po pracy w jakimś ogródku :-k 

To z pomarańczką ;)  I @Pulek już cały we łzach :keke:

<3 ahhh te wspomnienia... mam jedno zdjęcie z tego poranka (cóż...), i akurat pusty kufel i pomarańczka sama na dnie :( 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, lad napisał:

 

3) Oferty - nauczyłem się już, że ma być NAJTANIEJ, MEGA OKAZYJNIE i TANIO!!!!!1111 bo to najlepiej trafia do moich klientów. Niestety, ale żyjemy w takim kraju że najlepiej sprzedaje się gówno w ładnym opakowaniu, byleby było TANIO i OKAZYJNIE, więc przygotowałem sobie zestaw ofert, które są na progu opłacalności. Ale tak jak pisałem - chcę mieć dużo klientów, którym sprzedam usługi tanio, bo zdecydowanie lepiej mi się pracuje jak interes się kręci, niż jak czekam 3 dni na klienta za 80 zł.

So true.

Klientów nie interesuje jakość produktu, jak mówię wprost, że ten nie spełni wymagań i trzeba dopłacić to jeszcze oburzeni są. :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Reaper napisał:

@Feanor Ty chyba lubisz takie smaczki :) https://kottke.org/19/02/a-detailed-map-of-medieval-trade-routes-in-europe-asia-and-africa?fbclid=IwAR2eJ-FJIZZeChNtcfYeCLG7OB8ldoMwWcDWATSF7WyQBP3Rz-ArcQj8mms

 

Ale pogoda dzisiaj w Edynburgu, poszedłem na lunch i wracając usiadłem sobie na ławce i delektowałem się słońcem, bo nie chciało mi się wracać do biura :) Nie wiem czy nie będzie obowiązkowo do zrobienia piwo po pracy w jakimś ogródku :-k 

 

A co do ciemnoskórkowców - nie tylko musimy wykładać na nich NASZE PIENIĄDZE, żeby mogli oglądać forum z perspektywy piwnicy z zepsutą żarówką, to jeszcze dokładają roboty Perezowi przy każdej aktualizacji :roll: Najgorsza plaga.

Forum hojnie rozdaje pieniądze na czarnoskorkowcow? :)

 

Nie idźcie ta droga ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, schizzm napisał:

To będzie jakoś rok, jak dostałem strzał w pysk. Ale był to strzał orzeźwiający, strzał z gatunku "lubię to", bo uświadamia Ci pewne rzeczy. Chociażby to, że istnieją zespoły, które sobie nawet dobrze radzą na rynku, które są znakomite, a Ty - chociaż słuchasz muzyki aktywnie i dużo - jakimś cudem na nie nie trafiasz. Aż przychodzi ten moment, że w końcu bierzesz tę płytę na odsłuch i dostajesz gonga prosto w nos. Tak miałem właśnie rok temu, gdy dopiero wówczas - nie wiem dlaczego tak późno - trafiłem na The War on Drugs

Grywał kiedyś z nimi taki gość jak Kurt Vile, też miewa dobre utwory. Całościowo rzeczy od TWoD są lepsze, ale dla mojej głowy barwa głosu którą operuje Vile jest jakaś taka fajniejsza niż to co pokazuje Granduciel.

Spoiler

 

Spoiler

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Grin napisał:

Grywał kiedyś z nimi taki gość jak Kurt Vile, też miewa dobre utwory. Całościowo rzeczy od TWoD są lepsze, ale dla mojej głowy barwa głosu którą operuje Vile jest jakaś taka fajniejsza niż to co pokazuje Granduciel.

  Pokaż ukrytą zawartość

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

Znam i bardzo lubię. Prawdę powiedziawszy miałem to dzisiaj dodać jako uzupełnienie wczorajszego posta :). Także osoby, którym spodobał się TWOD, sprawdźcie też Kurta Vile'a :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...