Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Scorpio napisał:

Ja mam Zelmera Odyssey, którego kupowałem jakieś 5 lat temu. Cały czas daje radę, ale ten mój jest z mocniejszym silnikiem, bo ztcp jakiś czas temu EU ograniczyła moce silników w odkurzaczach, więc trzeba sprawdzić.

 

Ile Twój ma W?

Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, Pulek said:

jechałem samochodem prawie jak człowiek, ale Panowie z nieoznakowanego radiowozu stwierdzili, że to było za szybko. piękna pogoda, słoneczko świeci, 3 pasmowa droga...

 

Przepisy są, jakie są :) Albo się jedzie przepisowo, albo się spodziewa mandatu :P Ja zawsze jeżdżę przekraczając o maks 20km/h, bo mnie mandat wtedy nie będzie BARDZO bolał.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, kolek23 napisał:

 

Przepisy są, jakie są :) Albo się jedzie przepisowo, albo się spodziewa mandatu :P Ja zawsze jeżdżę przekraczając o maks 20km/h, bo mnie mandat wtedy nie będzie BARDZO bolał.

ale ja się zgadzam i nie przekraczam 50, żeby mi prawo jazdy nie zabrali ;) 

 

ale inną sprawą są ograniczenia. tak jak mówię - 3 pasmowa trasa, z dala od jakiegokolwiek budownictwa, i jeb: ograniczenie 80. ja z tym nie mam problemu jakiegoś wielkiego, ale i tak w sumie każdy wali te ograniczenie w dupę, i tą stówką sobie śmiga

Odnośnik do komentarza

To czego obawiałem się od dawna ;) W sumie nic wielkiego na co nie byłbym przygotowany, ale jest mi tak ciężko (możliwe, że swój wkład ma kebs którego wczoraj objebałem i który ciąży mi do dzisiaj, @Fenomen potwierdzi, że wczoraj nawet jednego chipsa nie ruszyłem). Nie wiem jak sobie życie poukładać, co robić. 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, jmk napisał:

O chuj :D Mój obecny co się popsuł ma 700 (też zelmer), a ten Twój jak wpisałem w google to 890 :D

 

No tez pisalem, ze EU kilka lat temu mocno wykastrowalo odkurzacze ;) 

4 minuty temu, Brudinho napisał:

To czego obawiałem się od dawna ;) W sumie nic wielkiego na co nie byłbym przygotowany, ale jest mi tak ciężko (możliwe, że swój wkład ma kebs którego wczoraj objebałem i który ciąży mi do dzisiaj, @Fenomen potwierdzi, że wczoraj nawet jednego chipsa nie ruszyłem). Nie wiem jak sobie życie poukładać, co robić. 

Forum 13-latki czy cos powazniejszego? 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Brudinho napisał:

To czego obawiałem się od dawna ;) W sumie nic wielkiego na co nie byłbym przygotowany, ale jest mi tak ciężko (możliwe, że swój wkład ma kebs którego wczoraj objebałem i który ciąży mi do dzisiaj, @Fenomen potwierdzi, że wczoraj nawet jednego chipsa nie ruszyłem). Nie wiem jak sobie życie poukładać, co robić. 

Ten twoj problem to sraka czy jednak cos powazniejsze?

  • Lubię! 2
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Hajd napisał:

A tak w ogóle to bardzo dziękuję za miłe słowa, koledzy. Dziś rano małej już się poprawiło, choć i tak niestety istnieje szansa, że zostanie w szpitalu nawet dwa tygodnie.

Może marne pocieszenie, ale jak byłem niemowlakiem to też byłem w szpitalu jakiś czas i nic nie pamiętam z tego okresu ;) Więc mała nie będzie miała traumy.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, me_who napisał:

Może marne pocieszenie, ale jak byłem niemowlakiem to też byłem w szpitalu jakiś czas i nic nie pamiętam z tego okresu ;) Więc mała nie będzie miała traumy.

 

To w ramach "może marne pocieszenie" - ja byłem dwa razy chrzczony, bo jak byłem mały to w szpitalu wyglądało to już tak, że tylko ochrzcić na szybko, bo może nie być za wesoło. No ale rozeszło się po kościach, potem już w kościele był drugi chrzest. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...