Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa ja pierdole co za dzien

 

mloda trafila do szpitala bo ma jakiegos wirusa ktory wywolal zapalenie oskrzeli. po drodze tyle atrakcji, ze nawet juz nie mam sily kurwic na polska sluzbe zdrowia. ja nie mam juz kompletnie mocy, zona jest klebkiem nerwow... dobrze, ze przynajmniej dziecko juz na terapii i wiadomo co jej jest

  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Hajd napisał:

Kurwa ja pierdole co za dzien

 

mloda trafila do szpitala bo ma jakiegos wirusa ktory wywolal zapalenie oskrzeli. po drodze tyle atrakcji, ze nawet juz nie mam sily kurwic na polska sluzbe zdrowia. ja nie mam juz kompletnie mocy, zona jest klebkiem nerwow... dobrze, ze przynajmniej dziecko juz na terapii i wiadomo co jej jest

 

W niefortunną chwilę życzyłem Ci tego zdrowia dla dziecka. Trzymaj się, grunt że sytuacja opanowana. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hajd napisał:

Kurwa ja pierdole co za dzien

 

mloda trafila do szpitala bo ma jakiegos wirusa ktory wywolal zapalenie oskrzeli. po drodze tyle atrakcji, ze nawet juz nie mam sily kurwic na polska sluzbe zdrowia. ja nie mam juz kompletnie mocy, zona jest klebkiem nerwow... dobrze, ze przynajmniej dziecko juz na terapii i wiadomo co jej jest

Zdrowia dla córki! 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Hajd napisał:

Kurwa ja pierdole co za dzien

 

mloda trafila do szpitala bo ma jakiegos wirusa ktory wywolal zapalenie oskrzeli. po drodze tyle atrakcji, ze nawet juz nie mam sily kurwic na polska sluzbe zdrowia. ja nie mam juz kompletnie mocy, zona jest klebkiem nerwow... dobrze, ze przynajmniej dziecko juz na terapii i wiadomo co jej jest

 

Trzymajcie się!

 

9 godzin temu, Scorpio napisał:

Za bezprzewodowy, tak. Taki zwykły, na kabel, sensowny kupisz za 200-300zl

 

Ja taki chciałem, polecisz coś? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jmk napisał:

 

Trzymajcie się!

 

 

Ja taki chciałem, polecisz coś? ;)

 

Ja mam Zelmera Odyssey, którego kupowałem jakieś 5 lat temu. Cały czas daje radę, ale ten mój jest z mocniejszym silnikiem, bo ztcp jakiś czas temu EU ograniczyła moce silników w odkurzaczach, więc trzeba sprawdzić.

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...