Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cze.

Jest szansa jutro na podwyżkę 11% oraz na... podwyżkę 11% w ciągu trzech miesięcy z wyrównaniem od stycznia. Byłoby baaardzo miło. Trzymajcie kciuki :P

 

 

@Reaper - wiem, żeś zajęty, więc tak tylko wspominam, iż wczoraj wpłaciłem parę groszy na foruma ;)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Reaper napisał:

Dałem status ziomeczka forum, finanse zdefraud... zaktualizuję później :)

Dzięki. Tak tylko chciałem zaznaczyć, żeby mały przelewik nie zaginął gdzieś w tych wszystkich przelewach na Kajmany i z powrotem do Białegostoku.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Brudinho napisał:

@beeres Ty ostatnio broniłeś Sa Pinto (wiem, wiem bardziej krytykowałeś dziennikarzy) nadal podtrzymujesz swoje zdanie po tym co zrobił dzisiaj? ;) 

 

Wytłumacz mi jedno. Piszesz, że zrozumiałeś  co napisałem, po czym przypisujesz mi zupełnie co innego, i chcesz abym potwierdził to drugie? :D

 

Mogę napisać, że podtrzymuję zdanie, że Przegląd jest słabą gazetą :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zeszły tydzień był dosyć ciekawy

 

Amsterdam i mecz z Realem -> Malmo i mecz z Chelsea -> Puchar Polski w Warszawie i totalna porażka Anwilu. Aż nie chciało się siedzieć w stolicy po tym ostatnim :(

Dwa pierwsze wydarzenia po prostu mega doświadczenie.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, beeres napisał:

 

Wytłumacz mi jedno. Piszesz, że zrozumiałeś  co napisałem, po czym przypisujesz mi zupełnie co innego, i chcesz abym potwierdził to drugie? :D

 

Mogę napisać, że podtrzymuję zdanie, że Przegląd jest słabą gazetą :)

 

Nie będę Ci niczego tłumaczył! 

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, beeres napisał:

Zeszły tydzień był dosyć ciekawy

 

Amsterdam i mecz z Realem -> Malmo i mecz z Chelsea -> Puchar Polski w Warszawie i totalna porażka Anwilu. Aż nie chciało się siedzieć w stolicy po tym ostatnim :(

Dwa pierwsze wydarzenia po prostu mega doświadczenie.

Kiedy zaprosisz kolegę na jakiś mecz Realu w LM? :( 

Odnośnik do komentarza

@Brudinho byłem biegać. Chociaz chyba powinienem umieścić to w cudzysłowie :D 2,8 km w tym 800m marszem. Totalnie nie zdychałem, ale 1)mam takie zastane mięśnie, że podczas biegania czuje się jakby ktoś mi szpikulce wbijał w łydy i 2)muszę zmienić trasę, bo mam elegancką wokół osiedla, ale na jednym odcinku tak skurwisyny kopcą z kominów, że się oddechu złapać nie da :angry: 

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...