Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Vami napisał:

O to chodzi, że wszędzie jest chujowo. Mam bardzo mało czasu na grę i chciałbym po OGROMNYCH stresach codzienności się totalnie zrelaksować i zrobić coś pozornie niewykonalnego dość niskim kosztem. I to mi dawał niegdyś CM/FM. Teraz jedynie potęguje moją depresję. Nie jest lekarstwem na objawy bólu duszy. Wprost przeciwnie, daje fałszywą nadzieję, by mi jeszcze mocniej wbić w serce pal. Tak jak życie.

 

To nie odpalaj FIFY. Po FUCIE mam problemy ze snem :keke: 

5 minut temu, me_who napisał:

Ja pierdolę, jestem 2-3 reklamy For Bet od bojkotu Eleven. PRZESTAŃCIE PUSZCZAĆ TO GUNWO.

 

A ta reklama ligi hiszpańskiej z dzieciakiem i "How was in spain"? No kurwicy idzie dostać, bo maja 10 minut reklam i 3 reklamy i lecą w pętli. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Misiek napisał:

Kurwa, ściągasz obrońców, a tej drużynie jest potrzebny zawodnik, który będzie dostarczał piłek napastnikom. Kupiłeś obrońcę i co z tego, że jest zajebisty. Może i mieć najwięcej odbiorów, ale styl zespołu się nie zmieni. Dalej nie ma kto rozgrywać :roll: 

 

Buduje od tyłu, nie kupiłem żadnego napastnika :P Od startu gry.

W sumie to dobra ten Milan wypierdala, bo będę grał w grę czymś słabszym czyli wchodzi Sparta Rotterdam. 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, BartuS napisał:

@lad kompletnie nie wiem o co Ci chodzi z napastnikami :-k 

 

https://imgur.com/a/8UQJWzp

Nie chodzi o to, że nie strzelają (chociaż to przy niektórych taktykach też było kłopotliwe), a bardziej o to jak grają. Każda rola to praktycznie granie w linii z obrońcami - w nowym patchu wycięli większości "forward runs" i już widzę, że jest o niebo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Lucifer Morningstar napisał:

Ale ten fm potrafi wzbudzić emocje. Jakby ktoś popatrzył z boku to by się zdziwił, że dorosły facet drze się i skacze po całym pokoju. Muszę iść na spacer aby ochłonąć:) 

Trzeba być debilem żeby skakać po pokoju. Koszulka założona na głowę, o to jest jakaś forma radości :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą Sparta Rotterdam wypuściła kilku ciekawych grajków, bo zawodnicy którzy wychowali się lub przeszli przez piony młodzieżowe klubu to:

Danny Blind

Winston Bogarde

Ed de Goey

Memphis Depay

Kevin Strootman

Georginio Wijnaldum

Jetro Willems

Nick Viergever

Danny Koevermans

Anwar El Ghazi

Fanom starszych gier FMowych (CMowych) wiele powiedzieć mogą nazwiska Nourdina Boukhariego oraz Davida Mendesa Da Silvy.

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Co za dyskusja dzisiaj o rozterkach graczy. Ale trochę rozumiem Vamiego. Miałem tak w poprzedniej grze (FM11) z Gillingham. Była zajebista frajda, jak sie z 4. ligi rok po roku piąłem wyżej do Premiership. Potem był spadek w pierwszym sezonie w elicie, znowu awans po roku i w końcu utknąłem na miejscach 6-8 i to juz był mój szklany sufit, nie dało sie nic więcej zrobić. Też mi się wtedy odechciewało grać i dlatego w końcu przeszedłem do Chelsea, juz kiedys o tym pisałem. Skonczyło się tak, że po po tym jak wygrałem w koncu LM to juz mi się nie chciało dalej grać.

 

Teraz w 18 sobie gram taksą z netu Wisłą Kraków i zajebiście mi sie gra. W zeszłym sezonie była 1/8 LM.  W tym tylko Liga Europy, ale też z trudnej grupy wyszedłem i będa wiosenne mecze niedługo. I jest git. Ja zadowolony, ale też komputerowa pani Sarapata i komputerowy pan Misiek musieli kupę siana przytulić na moich sukcesach :keke:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, wojt3k napisał:

Do listy Brudiego dopisałbym jeszcze van Drongelena z HSV. Co prawda na razie bardziej daje radę w FM, niż w realu, ale ma gościu popiera na granie.

Josha Vangoman tez jest pener. Gdyby nie to ze mam sentyment do Kenny’ego już dawno grałby w barwach Royal Blue Mersey.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Kurła, jak mnie kusicie... Ale przypomniałem sobie, czemu nie mogę się wkręcić, bo nie mam logopacków i wygląda wszystko tragicznie. [mention=343]BartuS[/mention], Ty jesteś ogarnięty internetowo, czy nie mógłbyś mi wrzucić swojego całego folderu graphics na Dropboxa??? Pliiiiz!

Ale przypomnij mje jutro
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...