Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, lad napisał:

Ehhh, @Brudinho trochę wykrakałeś, bo Brands właśnie podpisał nowy kontrakt z Andre Hortą w którym jest zapis, że dostanie 250k tygodniowo po 5 występach w reprezentacji :D 

 

Czyli wszystko w normie :keke: Najlepsze było, że jak ja proponowałem Suso kontrakt, to chciał 300 tys bez klauzuli i 3 mln, ale postanowiłem dodać grze realizmu :keke: 

Odnośnik do komentarza

Mnie ostatnio od czasu do czasu bolą kolana... po spaniu :/  Rosnąć właściwie przestałem jakiś czas temu, więc może to być po prostu starość. Internet mówi, żeby spać na boku z czymś między nogami (żona chyba nie będzie chciała ;) ). Może kupię sobie taką poduszkę dla kobiet w ciąży - oni podobno sprzedają wszystkim jak leci, wcale nie sprawdzają, czy ktoś jest w ciąży. ;) 

 

A w ogóle to mam wrażenie, że mój organizm się dopomina roweru, i czekam na ten moment, kiedy będzie (1) wystarczająco jasno około 17, (2) niezbyt wietrznie i mokro i chyba rozpocznę powoli sezon na brudzenie ludzi w pociągu moim rowerem :P 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Pulek napisał:

dzień dobry się z Państwem

 

cierpię po tych halach wszystkich, bolą mnie stawy, mięśnie i w ogóle :-k i fatalnie mi się śpi po tym wszystkim.

Nie wiem czy to nie normalne, ja dzisiaj czuję się tak samo po wczorajszej piłeczce.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Scorpio napisał:

W weekend we Wroclawiu ma byc ponad 10 stopni, wiec z tymi traperami tez sie tak nie spiesz.

prognoza dla Swiebodzic pokazuje nawet 11-13 i sloneczko, wiec niewykluczone, ze wyjatkowo wczesnie w tym roku rozpoczniemy sezon skalkowy :jupi:

oczywiscie pod warunkiem, ze wylecze przeziebienie...

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...