Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, krzysfiol napisał:

Wy bronicie Sa Pinto w tym momencie? Przecież jego zakichanym obowiązkiem jest przyjść punktualnie na konferencję i grzecznie odpowiedzieć na pytania. Obrażanie się na dziennikarkę za to, że wykonała swoją pracę i napisała kilka tekstów o jego metodach pracy to powod co najwyżej do tego, żeby nie umówić się z nią na prywatny wywiad, ale konferencja prasowa to jednak inny świat jest.

 

przeciez to nie jest nic dziwnego, zwyczajne sciaganie presji z zespolu i skierowanie mediow na swoja osobe, takie cos Mourinho chociazby stosuje od dawna :P 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, krzysfiol napisał:

Wy bronicie Sa Pinto w tym momencie? Przecież jego zakichanym obowiązkiem jest przyjść punktualnie na konferencję i grzecznie odpowiedzieć na pytania. Obrażanie się na dziennikarkę za to, że wykonała swoją pracę i napisała kilka tekstów o jego metodach pracy to powod co najwyżej do tego, żeby nie umówić się z nią na prywatny wywiad, ale konferencja prasowa to jednak inny świat jest.

 

Uważam, że bardzo dużo o pracy tej dziennikarki mówi sytuacja, w której w jej obronie stanęło tylko kilku kolegów z redakcji. Inni (czytelnicy, kibice) zgadzają się z Sa Pinto i doskonale rozumieją powody jego decyzji. Osoby z innych mediów siedzą cicho, bo wolą się zająć innymi tematami. Także to wołanie o wsparcie na TT, domaganie się, aby sprawą zajęła się Komisja Ligi, wygląda groteskowo. Gdyby to było coś bardziej istotnego to pewnie nawet bym zajrzał do regulaminu czy trener na konferencji nie może odmówić odpowiedzi na pytanie. Czy w ogóle taki zapis istnieje.

 

Jestem po prostu w szoku jak dziennikarze mogą odmówić czytelnikom prawa do oceny ich pracy (zazwyczaj określając ich hejterami, bo piszą o nich negatywnie), jednocześnie uważając siebie za odpowiednie osoby do oceny sportowców. Czasami mam wrażenie, że jednostki z mediów sportowych uważają się za większe gwiazdy od osób, z którymi przeprowadzają wywiad, i oczekują że właśnie tak się będzie ich traktować.

  • Lubię! 5
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A tak z innej beczki, to ciekawy transfer może się zdarzyć w PLK. Do Ostrowa Wielkopolskiego ma trafić Nate Robinson :lol:

 

Jego home court będzie wyglądał tak. A w drodze na trening będzie manewrował pomiędzy uczniami z tornistrami z podstawówki.

 

Reakcja może być podobna do tej Stojakovicia, który jak w latach 90-tych przyjechał z PAOK-iem do Włocławka na mecz i pierwszy raz wszedł do hali (do kurnika, pzdr @T-m) to zapytał się osoby z obsługi: Ok, tu trenujemy, ale gdzie będziemy grać?

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, beeres napisał:

Reakcja może być podobna do tej Stojakovicia, który jak w latach 90-tych przyjechał z PAOK-iem do Włocławka na mecz i pierwszy raz wszedł do hali (do kurnika, pzdr @T-m) to zapytał się osoby z obsługi: Ok, tu trenujemy, ale gdzie będziemy grać?

 

True story :keke:

Odnośnik do komentarza

woooow, ale jestem młotem. 

 

Pierwszy raz od kilku miesięcy odpaliłem Enter the Gungeon. Z głównych postaci zostało mi jeszcze przejście Lowczynia (i dwoma sekretnymi, jednej jeszcze nie odblokowalem). No i odpaliłem nią partyjke i... przeszedłem wszystkie pięć lochow za pierwszym razem. 

 

Teraz najlepsze. Po rozwaleniu bossa, poszedłem zabić przeszłość, ok git ale... o co chodzi, coś jest nie tak. Kurwa mac, po pokonaniu bossa zapomniałem od mistrzyni kuźni zabrać nabój zabijajacy przeszłość i w zasadzie cała rozgrywka w pizdu na marne ;( Muszę przechodzić jeszcze raz :roll:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Cztery godziny później, przeszedłem Łowczynia już tak, jak powinienem :cool: :D

 

Przeszedłem Enter the Gungeon wszystkimi podstawowymi postaciami :)

 

Ostatni run powalony i wyczerpujący. Doszedłem do ostatniego lochu i tam zginalem, ale wcześniej znalazłem powerup klona, który... daje nam drugie życie tylko że... z całym dotychczas zebranym ekwipunkiem i rozwojem postaci ladujemy znowu w pierwszym lochu i trzeba przechodzić od nowa. Plus taki, że można bardziej dopakowac postać. Toteż jak doszedłem do Bossa miałem 8 serduszek, 1 pancerz, 21 broni :D i z 13 powerupow :D

 

Ogólnie cały run zajął 1 godz i 46 minut, zebrałem 745 monet i zabiłem 891(!) wrogów ;)

 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Meler napisał:

Nic z tego posta na fejsie nie rozumiem, to nie jest po polsku :)

 

Ziomek, który jest grubym drifterem i którego starzy są w chuj bogaci postanowił wypożyczyć Merola G63. Podpisał umowę, przelał hajs za wynajem, kaucje (z konta starej), odebrał kluczyki i pojechał na sylwestra. Podczas party, gimbaza postanowiła robić drifty Mercem wartym 500K i go srogo rozjebała. Ziomek, który wypożyczał powiedział: chuja to ja, zrobił to mój ziomek, niech on se ogarnia :kekeke: 

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko takie rzeczy powinien rozstrzygać w sądzie, teraz to zwykłe pomówienie jest, zachowanie podobne do tego co TVP zrobiło publikując wizerunki protestujących przeciwko Ogórek. Facet prowadzi działalność, wypożycza samochody, a zachowuje się jakby z choinki się urwał.

Odnośnik do komentarza

I pewnie roztrzygnie w sądzie, ale w przypadku takich "ziomeczków" szukających "fejmu" i "blichtru" na pewno warto spróbować wymusić kasę poprzez groźbę zaszkodzenia jego wizerunkowi. Na pewno jest to lepszy i łatwiejszy sposób niż pójście prosto do sądu.

Odnośnik do komentarza

To nie jest jakas bezprecedensowa sprawa, tylko coś co się zdarza w Polsce pewnie z tysiąc razy w roku, nic nie trzeba od nikogo wymuszać. Tutaj właściciel samochodu, nie wiem, może liczył na chwałę i reklamę, dorównał poziomem do wypozyczajacego (ten ma na fb zdjęcie profilowe przedstawiające pucatego chłopczyka stojacego na przewróconym samochodzie terenowym wyglądającym jak rzeczony Mercedes, dodane w noworoczne południe :) )

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...