Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Pulek napisał:

poka poka go. co osiągnął, jakie miał staty i wgl

Ezi 

Ale nie ma tu jego statystyk z pucharów, nie ma jego....nie wiem jak nazwać. To jest moja ukochana dziewiątka. To jest koleś całkowicie z czapki (Nacional Medelin) i przez te wszystkie lata był super. Jest legendą w "zakładkach" klubowych i to jest legendą całkowicie zasłużoną. To jest nowożytny Henka Larsson. Król 2018. 

Ezequiel Rescaldani, dziękuję :) 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, me_who napisał:

Ladies and gentelmens

WE GOT HIM

 

Największy talent jak się urodził w Szkocji będzie Celtem. A żeby dodać pikanterii, przez następny sezon będzie grał w pierdolonym STJ.

Weź mu jakiegoś mentora przydziel, żeby mu zmienić osobowość bo nie osiągnie tego co powinien.

 

A widzę, że nie jestem pierwszy.

Odnośnik do komentarza

Pierdolcie się. 16-letni Szkot co umie wszystko, ale trochę nie umie podjąc decyzji,  nawet jak ją podejmie to da się przekonać jakiemuś randomowemu Duncanowi, ale jak juz podejmie, to jak jebnie to całe Hampden skacze, fuck, ale zdanie bez sensu ułożyłem.

Anyway WE GOT HIM :P 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No niestety, to jedna z największych wad FM od wielu lat: SI nie umie budować składu. Objąłem teraz Napoli i nie miałem żadnego lewego obrońcy i tylko jednego lewego pomocnika. 

 

Poprzednik (Benitez) jakoś sobie radził w 4-4-2 i zdobył 5 mistrzostw rok po roku :kekeke: 

W moim sejwie najbardziej w ogóle mnie smuci degrengolada Juventusu i Realu. Zero mistrzostw, ledwo łapią się do LM i nie chcą mnie zatrudnić ;)

Odnośnik do komentarza

A ja robię kolejne podejście do FMa 19. Do tej pory udało mi się rozegrać tylko jeden niepełny sezon Interem.

 

Teraz przyszedł czas na Romę, którą nigdy nie grałem. Mają fajny, zbilansowany skład, na każdą pozycję przynajmniej dwóch sensownych zawodników i praktycznie żadnego zbędnego.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Meler napisał:

A Espanyol w drugim sezonie długo szedł po majstra ale spuchliśmy. 1/4 LM z Napoli a teraz kryzys na trzy kolejki przed końcem mogę zająć najgorzej 5 miejsce, co byłoby tragedią. 

 

Miałem to samo w Leicester. Walczyłem z City i Liverpoolem łeb w łeb, ale niestety, mnie było stać na 15 piłkarzy o równym poziomie, a ich na 30. Nie wytrzymałem kondycyjnie ostatnich 5-7 kolejek. 

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...