Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Keith Flint napisał:

łohoho, wyobraź sobie, że pracuje i to dużo, średnio jakieś 210 h w miesiącu,zawsze jednak sa pilniejsze wydatki, no i lubie miec te 20k zaoszczędzone na czarną godzinę.

Moim zdaniem wolno działający FM jak najbardziej podchodzi pod czarno godzinę :-k 

  • Lubię! 9
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Counter napisał:

Przeszedłem Spidermana, boże jaka to była przygoda. <3 

Co teraz kupić?

Uncharted 1,2,3

Uncharted 4

The Last of Us

Read Dead Redemption 2

Z czego Uncharted 4 i The Last of Us moge kupić w zestawie za 120zł. :-k 

No RDR2 to nie trzeba polecać, a warto się wkręcić w klimat póki świeże :) 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Reaper napisał:

No RDR2 to nie trzeba polecać, a warto się wkręcić w klimat póki świeże :) 

Ja właśnie chcę sobie dawkować doznania. ;) Wiem, że RDR 2 jest zajebiste, ale zaraz po zajebistym Spidermanie nie ma co.

15 minut temu, krzysfiol napisał:

 

Ten zestaw to no brainer. The Last of Us to jedno z lepszych fabularnych doświadczeń w grach ever. 

Słyszałem to już od paru osób :-k Pograłbym motzno zważywszy na fakt, że niedługo wyjdzie dwójka. 

 

Ogólnie jestem zadowolony z zakupu konsoli, nie mam dużo czasu na granie, ale taka przyjemność raz na jakiś czas była warta tych pieniędzy. ;) W lutym wleci TV do drugiego pokoju i będę mógł grać do woli. :keke: 

Odnośnik do komentarza

Nie chcę broń boże deprecjonować The Last Of Us, bo to była dla mnie spoko gierka, ale no właśnie – gierka, do przejścia i tyle. Uncharted 2 i 4 zrobiły na mnie o wiele większe i lepsze wrażenie.

 

edit: Uncharted 3 też jest spoko, głównie ze względu na to, że w jednej z ról występuje użytkownik @lad, dla niepoznaki zwany Charliem Cutterem ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ja tam nadal nie kupiłem RDR2,  bo nawet się nie oszukuję, że miałbym kiedy to przejść.

 

Inna sprawa, że ostatnio kupiłem (chuj wie po co):

– Wojnę krwi 

– GTA V

– Far Cry 4

 

Te dwie ostatnie w sumie tylko dlatego, że były tanie. A w kolejce nadal czeka kilka gier, których nawet nie włączyłem, albo pograłem godzinę-dwie (Rise Of The Tomb Raider, Metro Redux, Hitman ten nowy jedynka, AC Origins - no dobra, w tego ostatniego pograłem z 10h).

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...