Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Misiek napisał:

Na ostatniej wyprzedaży na Steam kupiłem sobie Offworld Trading Company, bo miałem ochotę pograć w jakąś strategię ekonomiczną. Niestety nie polecam. Sprowadza się do wybudowania kilku budynków wydobywczych i szybkiego klikania sprzedaj/kup surowce i wykupu przeciwników... Szkoda, bo samouczek był tak poprowadzony, że wyglądało to wszystko sensownie. A zaczynam potyczkę z AI i komputer szybko stawia kilka budynków, a potem robi kasę z surowców. Mało urozmaicone to granie. Szkoda. Sama gra wygląda przyjemnie dla oka, pastelowe kolory, wszystko się zgadza. Muzyka trochę irytuje, bo ciągle kręci się wokół jednej nuty.

Bo OTC jest stworzone do multi. Z kompem gra staje się strasznie prosta i powtarzalna, ale jak zbierzesz 4 ludzi to oczywiście emergent gameplay w postaci sojuszy, machlojek i ściem zmienia zupełnie odbiór gry 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Perez napisał:

5 sezonow Blacklist ogarniete - 111 odcinkow, jakies 78 godzin w sumie (i tak mniej niz granie w Wieska). Swoja role jako odmozdzacz spelnia spoko, ale z drugiej strony troche tego czasu pochlania.

 

Dolaczajac sie do koneserow trunkow - to ja na wieczor delikatnie Jim Beam. 

Blacklist ma fajny OST typowy piczforkcore. Nawet w jednym odcinku wystąpiło liturgy

 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, krzysfiol napisał:

Zastanawiamy się z kolegą, gdzie skoczyć na wakacje i kusi nas właśnie Gruzja. Ktoś był? Warto? Tbilisi czy coś innego? 

Nie byłem, ale słyszałem że warto - przede wszystkim dlatego,  że to ostatni moment, zanim się zrobią zupełnie turystyczni. Obczaj sobie gruzińskie góry, Tbilisi, Batumi. Jedzenie jest świetne, wino całkiem dobre. Tylko po angielsku się nie dogadasz, raczej po rosyjsku.

Odnośnik do komentarza
Zastanawiamy się z kolegą, gdzie skoczyć na wakacje i kusi nas właśnie Gruzja. Ktoś był? Warto? Tbilisi czy coś innego? 
Warto. Cała Gruzja jest genialna. Czy Tbilisi czy Kutaisi bez różnicy jest świetna komunikacja. Z Kutaisi spokojnie w góry pod Mestie. Z Tbilisi pod Kazbegi. Mam rozpiskę jak podróżowałem mogę Ci podesłać.
Odnośnik do komentarza
Nie byłem, ale słyszałem że warto - przede wszystkim dlatego,  że to ostatni moment, zanim się zrobią zupełnie turystyczni. Obczaj sobie gruzińskie góry, Tbilisi, Batumi. Jedzenie jest świetne, wino całkiem dobre. Tylko po angielsku się nie dogadasz, raczej po rosyjsku.
Już są niestety.
Odnośnik do komentarza

A ja klasycznie piwerko na lotnisku i za ok. 4h jestem na mieszkaniu.

Ładnie, milion przeleci przez FB. Ciekawe jak w skali zbiórek na FB będzie się ta porównywała :-k Do tej pory to jak moi znajomi zbierali 1000 zł to był sukces, ale nie wiem jak to jest wykorzystywane za granicą. Może być rekord :-k https://web.facebook.com/donate/785858165083164/10155707384051750/

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Kuchar napisał:

Najlepsze sushi na Bemowie to Sensi Sushi i proszę nawet z tym nie handlować. 

Ehhhhh, przyjechał taki do Warszawy, dowiedział się, że sushi to jedzenie a nie sztuka walki i nagle wielki ekspert :roll:

 

A tak serio to nie próbowałem, ale zapisane ;) Jeśli Mangi nie próbowałeś to naprawdę polecam, żona i szwagierka uwielbiają sushi i twierdzą, że lepszego w Warszawie nie jadły, a zamawialiśmy już tam kilka razy. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...