Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Reaper napisał:

No właśnie próbowałem, powiedziałem "zagraj coś", a on do mnie "playing secret sauce" :-k 

A tak swoją drogą to do żadnej muzyki nie mam takiego sentymentu jak do SDM <3 Muzyka mojego dzieciństwa.

Bez sensu, że jak o coś poproszę asystenta na zablokowanym telefonie to muszę go najpierw odblokować, żeby zadziałał :-k

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, pescar napisał:
8 godzin temu, Reaper napisał:

No właśnie próbowałem, powiedziałem "zagraj coś", a on do mnie "playing secret sauce" :-k 

A tak swoją drogą to do żadnej muzyki nie mam takiego sentymentu jak do SDM <3 Muzyka mojego dzieciństwa.

Bez sensu, że jak o coś poproszę asystenta na zablokowanym telefonie to muszę go najpierw odblokować, żeby zadziałał :-k

w wersji angielskiej to działa (czyli telefon automatycznie się odblokowuje po komendzie 'ok google'), więc w pl też to na pewno będzie. kwestia ile im to zajmie:) 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pulek napisał:

w wersji angielskiej to działa (czyli telefon automatycznie się odblokowuje po komendzie 'ok google'), więc w pl też to na pewno będzie. kwestia ile im to zajmie:) 

 

To jest AFAIK kwestia ustawień bezpieczeństwa telefonu (trzeba przydzielić odpowiednie uprawnienia dla Asystenta Google). 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gabe napisał:

 

To jest AFAIK kwestia ustawień bezpieczeństwa telefonu (trzeba przydzielić odpowiednie uprawnienia dla Asystenta Google). 

eee, nie chcę się mądrzyć, ale jak miałem język systemu na ANG to robiłem spokojnie, a w tej chwili jak mam PL to mam tę opcję wyszarzoną :> no ale może coś źle robię tera

 

edit: doczytałem, że u jednych działa, u drugich nie. więc kwestia czasu aż pojawi się ta opcja u wszystkich :) 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gabe napisał:

 

To jest AFAIK kwestia ustawień bezpieczeństwa telefonu (trzeba przydzielić odpowiednie uprawnienia dla Asystenta Google). 

Z tego co pamiętam trzeba bylo pozwolić asystentowi odblokowywać telefon, chociaż czasami i tak nie kontaktowało toto u mnie

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Gabe napisał:

 

Nie wiem czy to ironiczne, czy nie, ale fakt jest taki, że Wojsko Polskie weszło wtedy do Warszawy i wypędziło resztki wojsk III Rzeszy, tym samym kończąc okupację. Więc :jupi: 

Pan chyba nie zna najnowszych ustaleń. Do Warszawy weszło nie żadne Wojsko Polskie, ale komuniści będący na usługach Stalina. Także proszę się wyedukować zanim zabierze pan zdanie na forum.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, me_who napisał:

Pan chyba nie zna najnowszych ustaleń. Do Warszawy weszło nie żadne Wojsko Polskie, ale komuniści będący na usługach Stalina. Także proszę się wyedukować zanim zabierze pan zdanie na forum.

 

To może przez jakąś inną bramę? :-k;) 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, me_who napisał:

Pan chyba nie zna najnowszych ustaleń. Do Warszawy weszło nie żadne Wojsko Polskie, ale komuniści będący na usługach Stalina. Także proszę się wyedukować zanim zabierze pan zdanie na forum.

Ale i tak za wszystkim stoją Żydzi, więc to żadna różnica kto figuruje w rządzie.

Odnośnik do komentarza

Ja jednak nie żartowałbym z tych, którzy kwestionują termin „wyzwolenie”. Albo tego samego dnia albo następnego, do Warszawy przyjechał niejaki generał Sierow aka Iwanow który, jak sam raportował, od razu przystąpił do czyszczenia ruin i okolic z elementów AK, NSZ et consortes. A rolę sił garnizonowych przejął... pułk NKWD. 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...