Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Ernie Souchak napisał:
44 minuty temu, Pulek napisał:

nie nie, był jeszcze jakiś taki klub z niższych lig hiszpańskich... a przynajmniej tak mi się kojarzy :/ 

Cultural Durango? @wenger to męczył w którymś opku.

raczej nie, a przynajmniej nie jest to wpisane w FM :-k 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pulek napisał:

chcę to. w takim zestawie.

będzie!

 

Godzinę temu, BartuS napisał:

fajny beret Reaper

a dostałem odchodząc z GoldenLine i tak właściwie to mi się spodobał, więc zakładam czasem :-k 

 

Godzinę temu, kuab napisał:

Sałata? lol

wszystko co zielone na talerzu to przecież dekoracja ;) a to chyba rukola w ogóle, w minimalnej ilości

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Kojarzę, ale ostatni raz to widziałem chyba 10 lat temu, a jeśli zostało to (mam nadzieję) tylko w zajazdach i klimatach typu "U Anki". I nie zapominajmy, że było to na liściu bezsmakowej lodowej zazwyczaj.

Też na szczęście rzadko się spotykam ale akurat w weekend miałem okazję. Kucharz w Wiśle uznał że pomarańcza to zajebisty dodatek do placków ziemniaczanych z sosem grzybowym.

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, krzysfiol napisał:

Wariaci zdarzają się zawsze, za rządów PO też Cyba zaatakował biuro poselskie PiS, więc nie ma co wyciągać moim zdaniem pochopnych wniosków. 

Rzeczywiście, w obliczu zaatakowania Adamowicza przez wariata krzyczącego o "torturach PO" ( :lol: ) należy nazwać "pochopnym" wniosek, że doprowadziło do tego paruletnie szczucie Polaków na Polaków przez PiS. :picard:

  • Nie lubię! 4
Odnośnik do komentarza
Teraz, Gacek napisał:

Rzeczywiście, w obliczu zaatakowania Adamowicza przez wariata krzyczącego o "torturach PO" ( :lol: ) należy nazwać "pochopnym" wniosek, że doprowadziło do tego paruletnie szczucie Polaków na Polaków przez PiS. :picard:

 

Ja nie mówię, że PiS nie szczuje Polaków na Polaków, tak samo jak wielu Polaków czuło się wykluczonych i źle traktowanych za rządów PO. Po prostu uważam, że wariaci zdarzają się w każdym systemie politycznym i za każdej władzy. Tak samo przeciwstawiałem się pisowskiej retoryce o tym, że zamach Cyby był wynikiem polityki pogardy wobec Prawa i Sprawiedliwości prowadzonej przez rząd Donalda Tuska. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Przecież tu nie chodzi o system polityczny i władzę, tylko o narrację jednej, konkretnej partii.

Przywoływanie przez Ciebie Cyby w ostatnim poście nasuwa mi podejrzenie, że nie masz pojęcia o tym, że dorwał polityka PiS, ale chciał też dorwać polityka PO, tylko na szczęście nie zdążył - stąd Twoje porównanie Cyby do dzisiejszego przypadku jest totalnie od czapy.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...