Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Vami napisał:

Ja bym chciał bardziej rozwiniętych, dokładnych i alternatywnych tras (np. TAM i Z POWROTEM z różnych lotnisk w opcji) w opcji WSZĘDZIE. Właściwie opcja WSZĘDZIE to najlepsze, co posiada Skyscanner.

Mamy multi-city, ale jak rozumiem chodzi Ci o to, żeby można było wybrać wylot z "wszędzie"? Bo obecnie można wybrać "wszędzie" tylko jako destynację. Słyszałem już taką prośbę dookoła kilka razy, ale chyba nie ma tego w planach.

2 minuty temu, Vami napisał:

BTW  @Reaper Twoja firma coś mi sugeruje:

 

PgkRJPC.png

O, jaka ładna reklama :) Mam FB po angielsku i chyba przez to mi się nie wyświetlają. A nie robiłeś takiego wyszukiwania? Bo wydaje mi się, że ta kampania to remarketing :-k 

Swoją drogą to wali po oczach brak polskiego znaku w walucie, muszę to zgłosić.

Odnośnik do komentarza

To jedno - tak, to by było świetne. Ale jeszcze druga opcja:

 

kwerenda: Poznań -> Hiszpania

rezultat: informacja: Poznań -> Barcelona + powrót nie wiem Madryt -> Poznań jest taniej niż Poznań -> Barcelona -> Poznań

 

W multi city chyba sam muszę wpisywać o jakie miasta chodzi, a mi chodzi o to, by automatycznie najtańsze znajdował.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Vami napisał:

To jedno - tak, to by było świetne. Ale jeszcze druga opcja:

 

kwerenda: Poznań -> Hiszpania

rezultat: informacja: Poznań -> Barcelona + powrót nie wiem Madryt -> Poznań jest taniej niż Poznań -> Barcelona -> Poznań

No to niestety musisz ręcznie w multicity sobie przeklikać lub robić osobne wyszukiwania w oddzielnych zakładkach.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Reaper napisał:

Niestety cały miesiąc nie jest w 100% dokładny (kwestia techniczna, to byłoby zabójstwo dla baz danych naszych partnerów), najdokładniejsza cena pojawia się dopiero w widoku konkretnych terminów.

 

No super, ale co mnie to kurwa jako użytkownika obchodzi? :P 

Odnośnik do komentarza

Forumek na drugie może być, tak to Bruno pełna gębą. I tak ciągle jest mi dziwnie, że muszę mówić do niego po hiszpańsku ;)

 

@Misiek w formie pisanej na whatsappie ;)

 

Zreszta jeszcze zobaczymy. To jest dość wymagający pies, trochę humorzasty, starszy (7,5 roku) i nie wiadomo jak się będzie zachowywał w domu :) Ale zielone światło na spróbowanie jest, to najważniejsze :)

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, schizzm napisał:

@Misiek w formie pisanej na whatsappie ;)

 

Zreszta jeszcze zobaczymy. To jest dość wymagający pies, trochę humorzasty, starszy (7,5 roku) i nie wiadomo jak się będzie zachowywał w domu :) Ale zielone światło na spróbowanie jest, to najważniejsze :)

O ile dobrze pamiętam to coś pisałeś, że w umowie miałeś, że brak psów, a dzisiaj czasy są jakie są, lepiej mieć wszędzie dupochron ;) 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, lad said:

Ja mam Szczecin - Liverpool za 155 zł w dwie strony. Tylko chyba jeden bagaż muszę dokupić, bo na 3 dni w podręczny baby się nie zmieszczą.

 

Ja bym proponował zrobić "prepack" w domu i spróbować ;)

 

Moja się na tydzień zmieściła w podręcznym, tylko kilka szmatek wrzuciła do mojego, tylko my lecieliśmy w lato, więc odpadało "muszę wziąć drugą kurtkę, bo ta nie będzie pasowała do spódnicy w kratę".

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Brudinho napisał:

 

No super, ale co mnie to kurwa jako użytkownika obchodzi? :P 

Nic, wytłumaczyłem, dlaczego nie jest idealnie ;) Co nie zmienia faktu, że wyszukiwanie przez cały miesiąc jest mega wygodne i bardzo przydatne ;) 

 

A chodzenie po stronach linii lotniczych raczej nie ma sensu, bo chyba nie ma możliwości, żeby mieli taniej niż u nas :-k Jeśli są z nami zintegrowani (a większość powinna być), to dostajemy ceny bezpośrednio od nich + dodatkowo wyświetlamy ceny agentów, którzy bardzo często schodzą ze swoich prowizji i oferują loty taniej niż sama linia lotnicza. I tak się biznes kręci.

 

Nawet Ryanaira można często wyrwać taniej przez agenta niż na samej stronie Ryanaira. Ale takiej opcji na Skyscanner nie ma.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...