Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, schizzm napisał:

Jebane 2k.

 

Dzisiaj w tajemniczy sposób wyparowało mi blisko 30 kart zawodników (głównie najsilniejszych) z trybu MyTeam w nba2k19. :ysz: Ciekawe co support odpowie...

Aua...

Daj znać jak coś odpowiedzą.

 

Bry

54 minuty temu, Scorpio napisał:

Dzień dobry. Od 6 siedzę z młodą, bo ta oczywiście już nie chce spać. 

 

Jak nie macie dzieci, to wyśpijcie się za wczasu. 

Tata opowiadał, że ze mną robił jak z papugą. Zasłaniał okna i podobno jak było ciemno to dłużej spałem :keke:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

ja pierdole co za kino; wzialem dzisiaj home office, zeby pojechac do rodzicow i od nich do mojego wydzialu komunikacji i chyba nie bylo mi to dane; najpierw rano nie zadzialal budzik i zamiast o 6 wstalem o 7.30, potem jak otworzylem drzwi od swojego auta to sie okazalo, ze juz ich nie zamkne (zamek nie trzyma), a do auta ojca nie wejde w zaden sposob, bo u niego wszystkie drzwi pozamarzaly... coz za znakomity dzien...

 

czolem!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Dudek napisał:

Aua...

Daj znać jak coś odpowiedzą.

No po pierwszej odpowiedzi już widzę, że to będzie długi proces, który pewnie skończy się niepowodzeniem, więc mam nadzieję, że dzisiaj włączę grę i te karty same z siebie wrócą... 

 

Oczywiście zgłoszenia nikt nie przeczytał, tylko zostałem przydzielony do ogólnego szablonu zaginięcia karty, problem w tym, że jednej i zdobytej przez auction house, a u mnie poznikaly rzeczy najróżniejsze. Najzabawniejsze jest to ze chcą nazwy karty i datę jej zdobycia, no uwaga że będę pamiętał jakie dokładnie 30 kart mi zniknęło, z około 500,ktore posiadam. Trzeba będzie zrobić gownoburze na subreddicie 2k :)

 

Coś czuję że 2k wyleczylo mnie z kolejnych gier na długi czas. Jedynie się cieszę, że nie wydaję na rzeczy w grze ani grosza, bo już bym się kompletnie wkurwi ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.01.2019 o 15:53, Reaper napisał:

Ale prawdą jest, że to straszne alkusy. Zjadają sfermentowane owoce i wtedy można je spotkać nawalone w rowach. Może to był taki menel wśród dzików.

 

A zanim odbiegł to nie spytał się "Kierowniku, dorzucisz złotóweczkę na kilogram renaty?" 

 

Nadrabiam zaległości... Co za renata? xD

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gacek napisał:

Właśnie dostałem od działu zakupów zmiany cen i prognozę dalszego wzrostu cen warzyw, owoców, podstawowych produktów spożywczych. 

Mam jeden komentarz: https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_lyRi40o0Y0XJFWPW5OVtQxb5U12CEY1Z.jpg

W normalnym kraju ten temat by zdominował całą polityczną narrację.

 

A ja myślę, że to zagrywka polityczna. NBP alarmuje, że w 2019 roku inflacja może wynieść ok. 3%. Stawiam na to, że niebawem będziemy świadkami komentarzy, typu: "działania legislacyjne Rządu zapobiegły kolejnym wzrostom inflacji". A to walka ze wzrostem cen prądu, a to dążenie do stabilizacji cen ropy... Nasi potrafią wszystko.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Morpheus napisał:

 

A ja myślę, że to zagrywka polityczna.

Co masz na myśli jako zagrywkę polityczną? To, że wielu, wielu rolników (a wszyscy duzi dostawcy) podnoszą ceny niektórych podstawowych warzyw o trzycyfrowe wartości, bo nie są w stanie utrzymać niższych cen ani chwili dłużej?

"Tej siły już nie powstrzymacie", przecież jeśli dajmy na to mąka zdrożeje o 200%, to nie oczekuj od piekarni wzięcia tych kosztów na siebie - przerzucą je na konsumentów, to logiczne. A argumentację "zła burżuazja się żywi na zdrowej tkance robotniczej" łatwo przejrzeć pokazując koszt wytworzenia swoich produktów i zderzając z działaniami rządu.

A wiecie, co jest podstawowym i bardzo silnym argumentem dostawców? :keke: Brak polskiej siły roboczej :keke: Bo 500+ wydrenowało tysiące pracowników z rynku pracy :keke: Co to niby miało nie nastąpić :rotfl: 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gacek napisał:

Co masz na myśli jako zagrywkę polityczną? To, że wielu, wielu rolników (a wszyscy duzi dostawcy) podnoszą ceny niektórych podstawowych warzyw o trzycyfrowe wartości, bo nie są w stanie utrzymać niższych cen ani chwili dłużej?

 

Mam na myśli to, że tych trzycyfrowych podwyżek cen żywności nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...