Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Scorpio napisał:

@lad

 

Od 3 lat mam juz wlasna dzialalnosc. Dla nikogo juz nic nie robie. A tak to generalnie to samo - nauka angielskiego dla doroslych.

Wynajmujesz jakiś lokal? Jesteś sam, czy masz innych nauczycieli? Ile grup?

 

Kiedyś byłem bardzo blisko wejścia w ten biznes, żona mnie trochę od tego odciągnęła, a plan miałem ambitny :-k 

Odnośnik do komentarza

Wynajmuje lokal w biurowcu. Sam - przy obecnych zawilosciach z umowami, wole wszystko zrobic sam niz sie bujac z papierkami i urzedami. Grupy mam 1-4 osobowe i generalnie mam 4 dni zawalone (w piatki nie pracuje od kilku lat, ale to z wlasnego wyboru).

 

 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, me_who napisał:

Zajebiście mi się Pajączek podobał. Wizualnie arcydzieło, nowa jakość animacji i cieszę się, że widziałem w kinie, bo na telewizorze chyba się nie da uzyskać takiego efektu. Trochę mnie przeraziło ;) jak stary Peter Parker do mnie przemawiał :keke: 

 

Ja czuję, że spin off z Spider-Manem Noir byłby najlepszym guilty pleasure ever. No bo jednak głos Cage'a :D

 

A są planowane spinoffy. Nie mówiąc o tym, że samo Spider-Verse w komiksach ma dużo ruchu :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...