Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, kolek23 napisał:

Co robicie jak nie macie już siły pracować? Gdzieś od dwóch godzin mózg mi nie działa i po prostu scrolluje sobie na zmiane soft i Chrome. Zero produktywności :( 

 

No mam to samo od dwóch godzin, ale nie przyszło mi do głowy żeby szukać rozwiązania :keke: 

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Meler said:

Jaka jest opinia forumke na temat dzika?

Wprowadzić okresowy ostrzał myśliwych 

16 minutes ago, kolek23 said:

Co robicie jak nie macie już siły pracować? Gdzieś od dwóch godzin mózg mi nie działa i po prostu scrolluje sobie na zmiane soft i Chrome. Zero produktywności :( 

Spacer. Albo mi bardzo pomaga na brak pomysłów przejażdżka autem. Dużo wtedy przychodzi mi do głowy. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, verlee napisał:

 

Ja czytam codziennie, a napiszę może raz na ruski rok

 

Ja ostatnio zacząłem sobie lurkować mirkoblok na wypoku (jakoś większe stężenie normalności niż na głównej), i stwierdziłem, że muszę sobie założyć konto, bo czasem by wypadało pewne tagi odfiltrować.

 

No i long story short, się okazało, że mam tam konto od dziewięciu lat :D 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, kolek23 napisał:

Co robicie jak nie macie już siły pracować? Gdzieś od dwóch godzin mózg mi nie działa i po prostu scrolluje sobie na zmiane soft i Chrome. Zero produktywności :( 

Power nap też pomaga jeśli masz taką możliwość. 15 min i człowiek ma nowe siły.

Odnośnik do komentarza

A propos dzików to w niedzielę byłem na spacerze z babą i psem i w pewnym momencie słyszę:

- Kurwa Krzychu, tam w dole leży martwy dzik.

 

Myślę sobie, jak kurwa martwy dzik w polu przy osiedlu. Podchodzę, patrzę - no leży na boku warchlak, oczy zamknięte, jakby faktycznie nie żył. Podchodzę bliżej, a on nagle otwiera oczy, podskakuje i zaczyna spierdalać. Ja też odruchowo odskoczyłem i zacząłem uciekać, bo byłem pewny że zaraz ruszy na nas, ale on niczym Usain Bolt w świecie dzików wyjebał z niesamowitą prędkością w drugą stronę. 

 

Później poczytałem, że to mit z tym że dziki atakują ludzi i generalnie to bardzo płochliwe zwierzęta. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, lad napisał:

A propos dzików to w niedzielę byłem na spacerze z babą i psem i w pewnym momencie słyszę:

- Kurwa Krzychu, tam w dole leży martwy dzik.

 

Myślę sobie, jak kurwa martwy dzik w polu przy osiedlu. Podchodzę, patrzę - no leży na boku warchlak, oczy zamknięte, jakby faktycznie nie żył. Podchodzę bliżej, a on nagle otwiera oczy, podskakuje i zaczyna spierdalać. Ja też odruchowo odskoczyłem i zacząłem uciekać, bo byłem pewny że zaraz ruszy na nas, ale on niczym Usain Bolt w świecie dzików wyjebał z niesamowitą prędkością w drugą stronę. 

 

Później poczytałem, że to mit z tym że dziki atakują ludzi i generalnie to bardzo płochliwe zwierzęta. 

 

A dziewczyna na przynętę? :keke: 

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

Ale prawdą jest, że to straszne alkusy. Zjadają sfermentowane owoce i wtedy można je spotkać nawalone w rowach. Może to był taki menel wśród dzików.

 

A zanim odbiegł to nie spytał się "Kierowniku, dorzucisz złotóweczkę na kilogram renaty?"

  • Lubię! 5
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Gabe said:

 

Ja ostatnio zacząłem sobie lurkować mirkoblok na wypoku (jakoś większe stężenie normalności niż na głównej), i stwierdziłem, że muszę sobie założyć konto, bo czasem by wypadało pewne tagi odfiltrować.

 

No i long story short, się okazało, że mam tam konto od dziewięciu lat :D 

Tak 10% contentu jest tam ciekawe, reszta to ściek albo baity, coraz rzadziej już zaglądam tam. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

No nie wierzę :) Przecież mirko to rak, portal ze śmiesznymi obrazkami i nic więcej wartościowego, chyba że ja nie umiem się przebić. Poza #Heheszki nie ma po co tam wchodzić, a technicznie jest tak zjebany że brak słów :) INO REDDIT!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...