Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Rok 2018 był... szalony i nabrał tempa w moim życiu. 

Zaczęło się od pierwszego w życiu lotu - do Manchesteru na 3 finał RM. Bardzo miło wspominam pobyt i samą rozgrywkę itp. kilka dni młócenia w FM z żywymi ludźmi <3 No i sam pobyt - wizyta na Old Trafford z wycieczką zwiedzania stadionu i muzeum z przewodnikiem robiło wrażenie, jeszcze bardziej polubiłem Man Utd. Dodatkowym smaczkiem piłka na najwyższym poziomie - prezent od Was czyli wejściówka na City - Newcastle <3 Jak kiedyś będę miał więcej kasy to jedno z moich postanowień to na pewno będą podróże-meczowe po Europie na jakieś mecze właśnie tego typu.  

 

W lutym mój 'kawalerski marzeń', już go  chyba opisywałem, więc tylko przypomnę - wyjazd od piątku do poniedziałku w Budapeszcie z kumplami, większość poznana oczywiście na Pogoni ;) Kapitalna sprawa, a do tego trochę kultury ;) mieliśmy wejście do parlamentu i oddzielną panią przewodnik tylko dla nas. Dodatkowo mogliśmy obejrzeć mecz Pogoń - Wisła Płock w jednym z pubów, co też było już zaklepane :D Jedna z ciekawych sytuacji - siedzimy w pubie i zamawiamy piwo, Pani poleca wziąć dzbanek od razu, patrzymy a tam jeden litr... kolega policzył i mówi: to prosimy dwadzieścia pięć od razu, co Pani będzie chodzić :D Kelnerka w szoku i mówi, że tylu nie mają ;)  Odwiedziliśmy trzech znajomych Węgrów, którzy trochę z nami imprezowali ;) Palinka!! 

 

Kwiecień to oczywiście ślub i wesele :) Wydaje mi się, że wyszło w 99% :) Były chwile grozy, bo dwa tygodnie przed wykryto u mnie zakażenie clostridium i chcieli zamknąć do szpitala, ale wybroniłem się mocnym argumentem ;) W efekcie na wesele przerwałem leczenie na własne ryzyko i mogłem spokojnie pić alkohol ;) Całe szczęście wytrwałem i bawiłem się świetnie, pijąc, tańcząc i tak dalej. Wszyscy byli szczęśliwi na imprezie, nikt się nie pobił :D Podobnie było zresztą na poprawinach, gdzie dość mocno alkoholizowana grupa pojechała prosto na mecz :D

 

Później był już mniej przyjemny okres, więc o nim tylko trochę  - zaraz po weselu trafiłem jednak do szpitala, później dowiedziałem się o podejrzeniach nowotworowych i inne problemy zdrowotne - tak od maja już do końca roku się to ciągnęło. W między czasie - cholerne problemy z projektem, a potem z pozwoleniem na budowę, ale udało się i na tym polu.

 

Tu dochodzimy do kolejnego kamienia milowego - ruszyłem z budową domu :) Udało się całkiem sporo, a zaraz ruszamy dalej. Z dodatkowych informacji to udało się też żonie spełnić marzenie - spadała ze spadochronem :) Ja zacząłem kurs nauki pływania. 

 

Działo się ;)

 

edit: zapomniałem jeszcze o powrocie na zlot ;) 

 

 

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza

Huawei Mate 20 pro spadła cena poniżej 3,5k... dopiero co kupiłem Mate 10 pro, no ale do 20 nie ma startu :roll: eh, może ktoś chce kupić Mate 10 Pro? :D

 

chociaż patrzę że Mate 10 Pro trzyma ostro cenę, bo nie da się kupić poniżej 2k za bardzo :-k 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gacek napisał:

Z perspektywy pół roku po zajebistych występach Cancelo w Juventusie trochę śmiesznie wygląda krytyka tego transferu, nie ogarniam jak tak super ofensywny obrońca w Hiszpanii nie dał sobie rady.

 

tak, idealnie pasuje do gry Juve :) 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Gacek napisał:

Z perspektywy pół roku po zajebistych występach Cancelo w Juventusie trochę śmiesznie wygląda krytyka tego transferu, nie ogarniam jak tak super ofensywny obrońca w Hiszpanii nie dał sobie rady.

No nie wiem, może dlatego że liga włoska jest dużo słabsza niż Ci się wydaje? Do niedawna w klasyfikacji najlepszych strzelców prowadził koleś, który dopiero co przyszedł z półamatorskiej ligi, to chyba nie świadczy o Serie A najlepiej.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, kuab napisał:

No nie wiem, może dlatego że liga włoska jest dużo słabsza niż Ci się wydaje? Do niedawna w klasyfikacji najlepszych strzelców prowadził koleś, który dopiero co przyszedł z półamatorskiej ligi, to chyba nie świadczy o Serie A najlepiej.

 

Natomiast w La liga nieźle punktuje wymiatacz Zaza.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...