Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba coś przeoczyłem. 

Po przygodzie Podbeskidzia w ekstraklasie zostały już chyba tylko żarty z: „Idzie, idzie...”, „Graj na Wawrzyniaka” i „Obejrzałbym takie Podbeskidzie z Łęczną”. Czyli kabareton

Edycja:

Bez przesady Bielsko to nie metropolia, ale opierając się na wiki to 22 pod względem ludności miasto w Polsce, więc w sumie co parę lat w teorii powinni być w stanie gdzieś tam doczołgać się do awansu.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, lad napisał:

Wszystko to co kuab, ale u mnie w okresie noworoczno-świątecznym zdecydowanie za dużo słodyczy wjechało :D 

No świąt nie liczę :kekeke: Chociaż ostatecznie przytyłem niecałe 2 kilo przez święta, a i tak ważę najmniej od liceum :D 

 

@Pulek - nie musi być 18 godzin, 16 też jest ok, szczególnie że te ~ 8 i tak śpisz, więc nie jesz.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, wojt3k napisał:

Po przygodzie Podbeskidzia w ekstraklasie zostały już chyba tylko żarty z: „Idzie, idzie...”, „Graj na Wawrzyniaka” i „Obejrzałbym takie Podbeskidzie z Łęczną”. Czyli kabaretonemoji6.png

Edycja:

Bez przesady Bielsko to nie metropolia, ale opierając się na wiki to 22 pod względem ludności miasto w Polsce, więc w sumie co parę lat w teorii powinni być w stanie gdzieś tam doczołgać się do awansu.

 

A drużyn w Eklapie 16;) chodziło mi o aspekt piłkarski, że jak na taką biedę to awans Podbeskidzia musiał być sukcesem.

 

U nas została jeszcze flaga Podbeskidzia ;)   Jeden z gorszych wyjazdów dla mnie tam do Was. U nas się spiewalo: idzie idzie...i spierdala ;)

 

Odnośnik do komentarza

Bielsko to miasto wielkości porównywalnej z Zabrzem, Gliwicami, niewiele mniejsze od Sosnowca a co dopiero jakby porównać z Płockiem, Niecieczą, czy Legnicą. Tym bardziej, że to jedyny poważny klub w tamtej części Polski, więc i dostęp do najlepszych juniorów powinien być bardzo dobry. Bielsko to nie żadne krzaki :D 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Man_iac napisał:

Bielsko to miasto wielkości porównywalnej z Zabrzem, Gliwicami, niewiele mniejsze od Sosnowca a co dopiero jakby porównać z Płockiem, Niecieczą, czy Legnicą. Tym bardziej, że to jedyny poważny klub w tamtej części Polski, więc i dostęp do najlepszych juniorów powinien być bardzo dobry. Bielsko to nie żadne krzaki :D 

 

Ty jak zwykle o teorii tylko.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ingenting napisał:

A te powiązane też czytałeś?

Nie. Po MOBTF byłem wyczerpany emocjonalnie, chyba pół roku nic nie czytałem, a potem było Pierwsze Prawo a po nim Archiwum Burzowego Światła. No ale Oathbringera już przeczytałem i teraz czekam na ciąg dalszy. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...