Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, jmk napisał:

 

Raczej nie, chociaż wiadomo, że sukces piłkarski generuje kibiców, którzy potencjalnie mogą być kibolami/hoolsami ;)

Ale masz przykład np. Bielska, gdzie sukcesy Podbeskidzia nie odwróciły sytuacji i rządzi BKS.

 

Chyba coś przeoczyłem. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

IF jest najpiękniejsze, tylko trzeba powoli się przestawiać, ja miałem z dobre 2 miesiące paskudne bóle głowy, bo za szybko chciałem zmienić dietę. Ale polecam gorąco, teraz jestem na systemie 6-18 i jest git, przede wszystkim to bardzo ułatwia życie z gotowaniem, lepiej też się kontroluje hajs, no i oszczędza to dużo czasu, bo ja np. jem tylko w pracy, czyli w ogóle nie gotuję.

 

Tylko ja nie jestem jakimś hardkorowym sportowcem, więc nie wiem jak to wpływa, ale pewnie po prostu trzeba jeść więcej kalorii i tyle.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, kuab napisał:

IF jest najpiękniejsze, tylko trzeba powoli się przestawiać, ja miałem z dobre 2 miesiące paskudne bóle głowy. Ale polecam gorąco!

ja dość nieświadomie korzystam z tej diety od 10 lat ;) w sensie jem (nie no, staram się jeść) pomiędzy 13 a 21, no chyba że drzemka w ciągu dnia, to mi się to rozciąga. ale za to wpierdalam za dużo węglowodanów no i mam akcje typu DEJ DEJ mi coś słodkiego 

 

jesz co Ci się podoba? i tylko trzymasz się konkretnych godzin?

Odnośnik do komentarza

@kuab czemu minus? :D

 

Szef dzisiaj do mnie dzwoni (wyjechał przed świętami, ma wrócić 12 stycznia) i mówi "widzę, że dziś mało telefonów, co będziesz siedział w sylwestra w biurze, możesz o 15 iść do domu" ;) Szanuję za godzinę krótszej pracy ;)

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Pulek napisał:

ja dość nieświadomie korzystam z tej diety od 10 lat ;) w sensie jem (nie no, staram się jeść) pomiędzy 13 a 21, no chyba że drzemka w ciągu dnia, to mi się to rozciąga. ale za to wpierdalam za dużo węglowodanów no i mam akcje typu DEJ DEJ mi coś słodkiego 

 

jesz co Ci się podoba? i tylko trzymasz się konkretnych godzin?

Tak, jem zupełnie to co mi się podoba, liczę tylko kalorie, nawet nie liczę makr. Wiadomo że nie piję samej coli i ciastek, mam tzw. zrównoważoną dietę, chociaż zdecydowanie za dużo czerwonego mięsa. Tylko znowu - ja nie uprawiam sportu, więc jak jesteś bardziej aktywny to pewnie trzeba dostosować ilość białka itd. Przy IF na pewno warto jeść dużo jedzenia z wysokim indeksem glikemicznym, bo jak szybko zrobisz się głodny nie jedząc paręnaście godzin to się zajebiesz.

 

No i też czasami zmieniam te godziny trochę, typu zamiast 12-18 robię sobie 14-20 czy 8-14, ale na początku nie polecam - pamiętam że jak zaczynałem IF, to musiałem równo jeść o tej krańcowej godzinie żeby wytrzymać, 15-20 minut robiło wielką różnicę :D 

 

@jmk - za kibolstwo

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kuab napisał:

No i też czasami zmieniam te godziny trochę, typu zamiast 12-18 robię sobie 14-20 czy 8-14, ale na początku nie polecam - pamiętam że jak zaczynałem IF, to musiałem równo jeść o tej krańcowej godzinie żeby wytrzymać, 15-20 minut robiło wielką różnicę :D 

chyba 18 godzin postu dla mnie to za dużo :/ w sensie ciężko mi to sobie wyobrazić w tej chwili, może by mi się zmieniło jakbym trochę to usystematyzował

 

w ogóle gdzie jest @pawoj? pomocy mnie tu

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...