Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Im dłużej oglądam "Sunderland 'Till I die", tym lepiej mam rozplanowaną moją przyszłą karierę nimi w FM :) tylko nie wiem czy grać FM18 z jakimś update nowego sezonu, czy kupować FM19 :) dobrze, że po zmianie właściciela klub wraca na właściwe tory i ma spore szanse wrócić do Championship po tym sezonie.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, jmk napisał:

W ogóle obejrzałem wczoraj z żoną Interstellar, dobreee to :) Potem leciało jeszcze Dzień zagłady, ale usnąłem. Znacie jeszcze coś postapo/katastroficzny do obejrzenia na HBO GO/Netflix?

These final hours, The Divide - mocne filmy z końcem świata w fabule. 

WWZ, 28 dni później, Droga, Cloverfield, Metro, Posejdon, Tunel, Gniew Oceanu, Pojutrze.

Tylko nie wiem co z tego jest na HBO/Netflixie ;) 

Odnośnik do komentarza

Naszło mnie dziś na Tango i Cash. Na HBO nie ma, na Netfliksa też, na dysku też nie mam - więc Kodi. Wtyczka znalazła 52 źródła, ale większość z nich nie działała. Więc siedzę od pół godziny i klikam kolejne, przed chwilą wreszcie się udało.

#ciezkiezyciepirata

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Gabe napisał:

Naszło mnie dziś na Tango i Cash. Na HBO nie ma, na Netfliksa też, na dysku też nie mam - więc Kodi. Wtyczka znalazła 52 źródła, ale większość z nich nie działała. Więc siedzę od pół godziny i klikam kolejne, przed chwilą wreszcie się udało.

#ciezkiezyciepirata

Zastanawiałem się dzisiaj czy nie postawić nowego kodi od zera, bo z tych moich starych repo nic już chyba nie działa i sam nie wiem czy jest sens? :/

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Counter napisał:

Weź wyjdź z pokoju w którym jesteś, przemyśl swoje zachowanie, napraw się i wróć.

 

 

PS. Nie uważam że Interstellar to genialny film, jednakże doceniam mocno. 

 

Komicznie przereklamowany z absurdalnym pomysłem i n-tą kalką muzyki Zimmera na te same nuty. Przeciętnie mocno.

Odnośnik do komentarza

Ajer, sorry, ale pierdolisz. Interstellar to nie jest wybitny film i nie odkrywa na nowo koła, ale jest całkiem niezły. Byłby dobry, gdyby ujebali ostatnią scenę, która a) niepotrzebnie wydłuża film i b) po prostu jest słaba...

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Scorpio napisał:

Zastanawiałem się dzisiaj czy nie postawić nowego kodi od zera, bo z tych moich starych repo nic już chyba nie działa i sam nie wiem czy jest sens? :/

 

No właśnie nie wiem. Pewnie to wina martwych linków głównie, niż samych wtyczek, ale mogłyby odrzucać ślepe odnogi :-k

I pewnie jeśli chodzi o nowe tytuły, to problem jest mniejszy, ale ja jestem specyficzny :D

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, T-m napisał:

Ajer, sorry, ale pierdolisz. Interstellar to nie jest wybitny film i nie odkrywa na nowo koła, ale jest całkiem niezły. Byłby dobry, gdyby ujebali ostatnią scenę, która a) niepotrzebnie wydłuża film i b) po prostu jest słaba...

 

No tylko ta scena wyjaśnia praktycznie cały zamysł filmu, więc skoro jest słaba to i film :P nie no, trochę się zgrywam, ale dla mnie to był niesamowicie przehajpowany film, tym bardziej że Zimmer znowu nagrał te samą muzykę.

 

Btw nie żeby coś, ale z tego co pamiętam to podobał się też @FYMowi, więc wiecie...

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ajerkoniak napisał:

 

No tylko ta scena wyjaśnia praktycznie cały zamysł filmu, więc skoro jest słaba to i film :P nie no, trochę się zgrywam, ale dla mnie to był niesamowicie przehajpowany film, tym bardziej że Zimmer znowu nagrał te samą muzykę.

 

Btw nie żeby coś, ale z tego co pamiętam to podobał się też @FYMowi, więc wiecie...

 

FYM się podniecał muzyką i to nawet dość niezdrowo. 

 

Ostatnia scena jest dla ludzi, którzy nie skleili w połowie filmu o co kaman. A bardziej mi chodziło o ten motyw z powrotem i spotkaniem, niż z tym, co wyjaśnia krok po kroku co się odjebało. Jak ktoś oglądał Deja Vu z Denzelem, to łatwo było sobie skleić akcję z książkami zresztą :)

 

Film był spoko. To nie Ojciec Chrzestny. To nawet nie Deja Vu, ale mówienie o nim, jak o gniocie jest wg mnie pomyłką.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, me_who napisał:

 Będziesz musiał pic z każdym osobno, żeby się wyrównało i żebyś nie został sam.

Dali radę, a ja dzisiaj ranek miałem mega ciężki :-k No ale w pięciu wypiliśmy 4x0,7, więc całkiem sprawnie.

 

15 godzin temu, kolek23 napisał:

Kurde, przestałem być przyjacielem forumke :doh:

 

Już poszedł przelewik, przepraszam za zwłokę.

 

Pewnie dojdzie w poniedziałek, a jak nie, to we wtorek, ewentualnie nigdy.

 

#fyming #wislakrakow

ufam Ci Jez... kolku ;) już masz przyjaciela

  • Lubię! 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

A do dyskusji o Interstellarze już się nie włączam, bo broniłem tego filmu już chyba ze dwa razy ;) Mi się bardzo podobał, muzyka moim zdaniem świetnie pasowała, a jeśli była podobna do innych filmów, to ja o tym nie wiedziałem, więc jakoś nie przeszkadzało w odbiorze ;) Ujęcia przepiękne, mnie wzruszał kilkukrotnie, chętnie obejrzę go ponownie :) 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...