Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Misiek napisał:

166 gier na Steam

55 gier na GOG

21 gier na Origin

16 gier na Uplay

6 gier na battle.net

 

a kurwa nie ma w co zagrać ;( 

To ja mam na Steam 80 i pojedyncze na pozostałych platformach i kolejka do ogrania ;) Właśnie kończę Grę o Tron, idealnie żeby nawet z rodziną siedzieć sobie przed TV wieczorem i grać z włączonymi napisami. Więc pewnie następne dalej polecę Telltalem i zagram może Strong Bad's Cool Game for Attractive People :-k 

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Misiek napisał:

166 gier na Steam

55 gier na GOG

21 gier na Origin

16 gier na Uplay

6 gier na battle.net

 

a kurwa nie ma w co zagrać ;( 

W sumie nie wiem ile tego mam. 300+ steam, parę gog, parę origin i uplay, ale nie używam i pewnie z 5-6 battle.net. A i tak w kółko FM i czasem inny tytuł męczę ^^

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mam właśnie podobnie, zacząłem Mass Effect, ale mnie wkurzało łażenie zamiast szybkich podróży itp. no i zabiła mnie ta Benezja czy inna ;) Teraz mam zaczętą Mafię II (kiedyś przeszedłem), Wieśka III, BF1 -> ale tu mam problem, że mi niedobrze jak gram dłużej chwilę i jeszcze Pillarsy, czasem wracam do Medka, a najwięcej i tak cisnę FM ;)

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Counter napisał:

Forum mnie trolluje od 2 dni, wydaje co jakiś czas dźwięki nowych postów, a tu dupa. 

 

Dobra znalazłem źródło :rotfl: 

? :>

 

dla mnie dziwne jest to, ze na Steam nie da sie sortowac swojej bibliotwki gier, tylko zawsze sie wszystko wyswietla :-k chyba ze cos sie pojawilo ostatnio?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Reaper napisał:

dla mnie dziwne jest to, ze na Steam nie da sie sortowac swojej bibliotwki gier, tylko zawsze sie wszystko wyswietla :-k chyba ze cos sie pojawilo ostatnio?

Nom, to jest lipa, można dodawać kategorie i tam sobie przerzucać gierki i to taka namiastka sortowania

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Feanor napisał:

 

Sterowanie jest przyjazne, przyjaźniejsze niż w dwójce :) poważną próbą była dla mnie jazda konna, dużo mniej przyjemna niż w rdr2. Generalnie polecam, spotykanie ludzi poznanych w dwójce ma teraz dodatkowy smaczek. 

A to jest zasadniczo powód, dla którego się zastanawiam czy nie zacząć enty raz od nowa :D

Odnośnik do komentarza

Kurwa, miałem już dzisiaj ruszyć na sylwestra, odwiedzić siorę w Warszawie i jutro ze znajomymi pocisnąć na mazury. A tu chujnia, trafiła mnie chyba grypa żołądkowa. Całe szczęście że już chyba przechodzi. Ale bilet PKP trzeba było przebukować i jutro czeka mnie podróż o 7:40 :|

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...