Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Hajd napisał:

Mnie zawsze zastanawiało czemu telekomy tak forsują swoje usługi jako idealny prezent. Czyli co, mam iść do salonu, podpisać umowę abonamentową w czyimś imieniu i potem wręczyć tej osobie telefon z nowym numerem i zobowiązaniem na 2 lata?

trudno powiedzieć... ale szał sprzedażowy jest zauważalny wsród klientów telekomów

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, verlee napisał:

Fajna sprawa, życzę im powodzenia :) Ciekawe jak z "monetyzacją" - czy zarabiają na prowizjach od wykonawców czy klient pokrywa różnicę.

 

Btw wczoraj się dowiedziałem, że złote dziecko startupów i "drugie Apple" czyli Appster jest w trakcie likwidacji. A taka piękna historia to była from zero to hero ;)

6 godzin temu, Hajd napisał:

Mnie zawsze zastanawiało czemu telekomy tak forsują swoje usługi jako idealny prezent. Czyli co, mam iść do salonu, podpisać umowę abonamentową w czyimś imieniu i potem wręczyć tej osobie telefon z nowym numerem i zobowiązaniem na 2 lata?

Też tego nie rozumiem, bo przecież sieci komórkowe weryfikują chyba klienta przed wydaniem telefonu do ręki? Jak komuś zależy na takim prezencie to chyba prościej wziąć go na raty.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, lad napisał:

przecież sieci komórkowe weryfikują chyba klienta przed wydaniem telefonu do ręki?

jakas weryfikacja pewnie jest. generalnie obecnie operatorzy sprzedaja sprzet na raty, dokladajac oplate do abonamentu albo solo raty na telefon

 

"liderem" jest plus, gdzie w umowie masz zapis, że do konca spłaty zobowiazania właścicielem telefonu jest polkomtel, Janusze sprzedaja telefon na olx za ciezki hajs i koniec splaca. Polkomtel blokuje Samsungi zdalnie i telefon jest cegłą i zaczyna się awantura w serwisie samsunga "Panie, pana telefon został zablokowany, bo przestał Pan spłacać raty" (...) "ale kurła, jak to? legitnie kupiłem na olx!" 

 

wysyp już lada moment w styczniu, ogłoszeń na olx "nietrafiony samsung S9+" za 1500 zł ;-) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, kuab napisał:

Reklamowanie leków na receptę w telewizji jest legalne tylko w Stanach i Nowej Zelandii. Zauważ, że te wszystkie polskie reklamy to albo generyki bez recepty albo suplementy diety.

Nie wziąłem pod uwagę, ze to mogąc być leki na receptę. Ale ciekawe dlaczego nie ma reklam tych wszystkich śmieci co u nas reklamują :-k 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, me_who napisał:

Nie wziąłem pod uwagę, ze to mogąc być leki na receptę. Ale ciekawe dlaczego nie ma reklam tych wszystkich śmieci co u nas reklamują :-k 

Bo w Stanach nie zadziała to co reklamują i cyk procesik :kekeke: 

btw @me_who 3x można kolejkę cyknąć i 3 karty są, sprawdziłem właśnie

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, me_who napisał:

Nie wziąłem pod uwagę, ze to mogąc być leki na receptę. Ale ciekawe dlaczego nie ma reklam tych wszystkich śmieci co u nas reklamują :-k 

 

Ogólnie tam jest zupełnie inaczej rynek rozwiązany. Sam fakt, że opakowania masz te same na wszystko i w aptece dostajesz dokładną dawkę jaką masz zapisaną by przejść kurację. Do tego nie ma tak jak u nas, że apteka czasami jest ściana w ścianę z drugą, a bierze się pod uwagę czynniki geograficzne i demograficzne i nie masz 30 aptek w miasteczkach tylko parę. W Polsce działa to dopiero od paru lat ;) no i farmaceuci w Polsce są rozliczani ze sprzedanych leków, a nie skutecznej kuracji niestety.

 

No i potem masz filmy jak Botoks :d

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...