Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Brudinho napisał:

 

Jak to jest, że kibicujesz klubom, które dziwnym trafem w swojej historii skorzystały na tym, że były klubami ze stolicy jeden wojskowy więc podpierdalał najlepszych zawodników a drugi reżimowy, więc Franko robił co chciał, zresztą historie powinieneś znać ;) Ale rozumiem skąd Twoje wypaczone pojęcie sprawiedliwości ;) 

 

Oho, widzę, że wszedłeś na poziom dyskusji naszych "patriotów" odwołując się do historii i o tym jak to niektórzy cierpią od dziesiątek lat :rotfl: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hajd napisał:

Powiem wam ze dziwna sprawa trzymac po raz pierwszy wlasne dziecko - nie da sie tego uczucia porownac z zadnym innym

Dokładnie, jak czytałem takie teksty przed narodzinami mojego syna, to przewalałem gałami i mówiłem, że to taka typowa gadka rodziców. Ale jednak moment narodzin to jest kompletny game changer, wszystko się zmienia.

 

Ja do tej pory nie wiem czy to sam moment narodzin, czy odejścia stresu po tym jak syn wyszedł z pępowiną obwiązaną wokół jego szyi (przez chwilę naprawdę zastanawiałem się czy żyje), ale chyba nigdy w życiu nie miałem tak niekontrolowanego ataku płaczu/szlochu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ulepiłem 100 uszek :wub: Na ostatnie 8 zabrakło farszu, więc wrzuciłem do nich... oliwki zawijane w szynkę. To miałem w lodówce :D #kreatywność

Uprzedzając pytanie: nie wyprawiam świąt. Te 100 uszek zjemy z Justyną zanim pojedziemy na święta, czyli do piątku. Znając życie jutro ich nie będzie :D

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Vami napisał:

Ulepiłem 100 uszek :wub: Na ostatnie 8 zabrakło farszu, więc wrzuciłem do nich... oliwki zawijane w szynkę. To miałem w lodówce :D #kreatywność

Uprzedzając pytanie: nie wyprawiam świąt. Te 100 uszek zjemy z Justyną zanim pojedziemy na święta, czyli do piątku. Znając życie jutro ich nie będzie :D

 

Babcia mojej żony ulepiła 640 :D

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...