Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, schizzm napisał:

Ja dziś trafiłem do Kahiki - knajpy w stylu hawajskim, która serwuje wymyślne drinki. Wypiłem niby tylko dwa ale sponiewierało równo. :-k

Helikopter w pełni, ale może dlatego, że ostatnio w ogóle mało alkoholu piję. 

 

Alkohol nie jest dla każdego Psze Pana :P 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, schizzm napisał:

Ja dziś trafiłem do Kahiki - knajpy w stylu hawajskim, która serwuje wymyślne drinki. Wypiłem niby tylko dwa ale sponiewierało równo. :-k

Helikopter w pełni, ale może dlatego, że ostatnio w ogóle mało alkoholu piję. 

Helikopter po dwóch drinkach? Chyba pigułkę gwałtu ktoś Co wrzucił :D 

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, me_who napisał:

Ale się udało wstrzelić z terminem. Tam zawsze są remonty jak w planach jest rozegranie jakiegoś finału ;) 

 

No i nie zapominajmy, że to idealne miejsce do rozegrania tego meczu :keke: Jak sama nazwa wskazuje Hiszpanie mogą napisać football coming home :keke: 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

Helikopter po dwóch drinkach? Chyba pigułkę gwałtu ktoś Co wrzucił :D 

No właśnie nie... Tamte w zasadzie nie drinki a koktajle chyba były praktycznie samym miksem alkoholi a sok czy inny dodatek był w minimalnej ilości dla smaku. Rzecz w tym, że całe nasze towarzystwo się kulturalnie upoiło wczoraj a dzisiaj ma ciężki poranek. Wszyscy wypiliśmy po dwa koktajle. Tak te naczynia wyglądają dla niektórych koktajli:



2922_jumbo.JPG

 

W zasadzie to dobre rozwiązanie. Jednego sączysz naprawdę długo, a po dwóch jesteś zrobiony. My spędziliśmy tam łącznie 4 godziny :).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, beeres napisał:
Godzinę temu, Makk napisał:

Dziś finał Copa Libertadores od 20:30. Na stadionie Realu w Madrycie. 

 

Po meczu Lechia - Legia trzeba będzie od razu uciekać ze stadionu, aby zdążyć na ten mecz przed TV. Brzmi jak plan :)

no rzeczywiście brzmi jak plan, tylko ja jakimś cudem nie mam dostępu do Sportklubu w Orange :/

 

na osłodę sushi zamówione, mmm <3 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Pulek napisał:
48 minut temu, beeres napisał:
2 godziny temu, Makk napisał:

Dziś finał Copa Libertadores od 20:30. Na stadionie Realu w Madrycie. 

 

Po meczu Lechia - Legia trzeba będzie od razu uciekać ze stadionu, aby zdążyć na ten mecz przed TV. Brzmi jak plan :)

no rzeczywiście brzmi jak plan, tylko ja jakimś cudem nie mam dostępu do Sportklubu w Orange :/

Jeszcze o 16:15 Real gra na wyjeździe :> 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

Mogę sobie pozwolić na 1 porażkę i remis. 

Kalendarz na papierze morderczy, a tu Sassuolo, Fiorentina i Sampdoria w drugiej "10" :keke:

 

 

Just Cause 3 było świetną grą i moim zdaniem zupełnie nie zasłużyło na krytykę, która na nią spadła. Just Cause 4 to jednak zupełnie inna historia, tu cała ta krytyka staje się niestety uzasadniona. Chaotyczny interfejs, rozpierducha będąca od początku atutem trójki tu niestety nie ma żadnego sensu, głupawe misje banalne do wykonania. Gra ma jednak miodne "momenty", jak

Spoiler

historia z odbijaniem bazy meteorologicznej, w której jednym z epizodów jest hakowanie czarnych skrzynek ze sterowców wylatujących z bazy. Gdy gra pokazała, że należy shakować tę czarną skrzynkę okazało się, że ów sterowiec jest już daleko w górze. Należało więc pod ogniem ze wszystkich stron odnaleźć helikopter, wzlecieć nim hen wysoko, a następnie z niego wyskoczyć, skoczyć na sterowiec i trzymać się blisko czarnej skrzynki pomimo tego, że sterowiec pod ogniem nieprzyjaciela już się rozpadał w powietrzu. Ogień.

Moja cierpliwość jednak się wyczerpuje i nie jestem pewien, czy dla takich momentów warto będzie przemęczyć jeszcze kilkanaście godzin przeciętnej młócki. Trójka to była gra z dużo wyższej półki.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...