Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, me_who napisał:

Ależ w letnim okienku transferowym miałem nosa :) 

Mohammadina z ligi marokańskiej, posiadacz włoskiego paszportu przyszedł za 1M funtów i jak go przez przypadek wystawiłem na wypożyczenie, to wśród zainteresowanych były chyba wszystkie kluby świata, na czele z Barceloną, Realem, Man United czy Interem.

A drugi, to transfer, za którego dostałem po uszach od zarządu: Simon Ford z Peterborough, w momencie zakupu lat 17. Kosztował prawie 5M funtów, dałem go do Hibs, bo tam dali mu status "kluczowy" i kolo strzelił 9 goli w 10 meczach :) 

i w ten właśnie sposób zapaliłeś iskrę do kulek :) jeszcze myknę do sklepu po hmmm dwa piwka i dzisiaj cała noc z FM :)

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Za duże :(. W sensie gry. Grałem w którąś Yakuzę, ale zaraz mi się włącza "czyszczenie zadań" i po 2 dniach mam dość. Tak miałem z Origins, aczkolwiek tam to i tak ze 40h wytrzymałem. RDR 2 ledwo ruszone, ale jak pomyślę o tych wszystkich interakcjach - gdzieś koło maja bym skończył :D. No nic, zostają... Simsy ;). 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Perez napisał:

Za duże :(. W sensie gry. Grałem w którąś Yakuzę, ale zaraz mi się włącza "czyszczenie zadań" i po 2 dniach mam dość. Tak miałem z Origins, aczkolwiek tam to i tak ze 40h wytrzymałem. RDR 2 ledwo ruszone, ale jak pomyślę o tych wszystkich interakcjach - gdzieś koło maja bym skończył :D. No nic, zostają... Simsy ;). 

To jest mój największy bul dupy jako he he gracz, że nikt nie gra w Yakuzę :(

A każdy, kto by zainwestował marne 140 godzin i zobaczył zakończenie Yakuza 0 by umarł z wrażenia. Zakończenie Y0 ojezusmaria, powiedz im @Dudek

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, me_who napisał:

To jest mój największy bul dupy jako he he gracz, że nikt nie gra w Yakuzę :(

A każdy, kto by zainwestował marne 140 godzin i zobaczył zakończenie Yakuza 0 by umarł z wrażenia. Zakończenie Y0 ojezusmaria, powiedz im @Dudek

@Perez

Słuchajcie go bracia, albowiem prawdę głosi!

 

A tak w ogóle to nie trzeba robić tych pobocznych misji, warto bo sporo jest tak zwariowanych, że można z kapci wypaść, ale jak się człowiek uprze to można lecieć tylko fabularnie jak mój ziomek i też się nic nie stanie. A samo zakończenie i interakcje między bohaterami są warte swego czasu.

 

Według tej stronki https://howlongtobeat.com/ main story to raptem 31 h ;)

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...