Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Sobie patrze na przygotowania do finału MLS i wam powiem, że jestem pod wrażeniem jak Atlanta United "siadła" w tamtejszej społeczności. Ich kibice naprawdę są zwariowani na punkcie "soccera", mają cały ten pozytywny fanatyzm jaki może wyzwolić piłka nożna, ale bez agresji jaka często jest udziałem nas, Europejczyków :-k Dla równowagi dodam, że Timbers też mają zajebistych fanów, ich oprawa z Bobem Rossem :wub: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Pulek napisał:

siema z pracy :(

 

kurwa nie dość że zaspałem to jeszcze jestem tak masakrycznie niewyspany, że poezja

 

No hej... Z imprezy redakcyjnej wyszedlem o 4.15, zasnalem o 5, a o 7.30 dzieci przeprowadzily szturm "tata wstawaj". A co najlepsze sie czyms strulem, a nawet grama alko nie wypilem.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Perez napisał:
Godzinę temu, Pulek napisał:

siema z pracy :(

 

kurwa nie dość że zaspałem to jeszcze jestem tak masakrycznie niewyspany, że poezja

 

No hej... Z imprezy redakcyjnej wyszedlem o 4.15, zasnalem o 5, a o 7.30 dzieci przeprowadzily szturm "tata wstawaj". A co najlepsze sie czyms strulem, a nawet grama alko nie wypilem.

to dlatego, że nie wypiłeś nawet grama alko. masz za karę!

 

btw. nie sprzedajesz konsoli? :D

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Brudinho napisał:
36 minut temu, Perez napisał:
 
No hej... Z imprezy redakcyjnej wyszedlem o 4.15, zasnalem o 5, a o 7.30 dzieci przeprowadzily szturm "tata wstawaj". A co najlepsze sie czyms strulem, a nawet grama alko nie wypilem.

Dieta przyspiesza xD

 

No powiem Ci, że mój organizm nie przyjął do wiadomości "to dzisiaj robimy dzień luzu na paluszki, czipsy, pizzę" i dość jednoznacznie określił, gdzie ma takie żarcie i co z nim zrobi :D. 

 

@Pulek to chcesz siostrzeńcowi używkę dać na prezent? :D. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Perez napisał:

 

No hej... Z imprezy redakcyjnej wyszedlem o 4.15, zasnalem o 5, a o 7.30 dzieci przeprowadzily szturm "tata wstawaj". A co najlepsze sie czyms strulem, a nawet grama alko nie wypilem.

to się nazywa karma...

13 minut temu, Pulek napisał:

pudełko masz pewnie jak nowe :D

o Cie chuj :D Bednarz pełnom gembom!

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...