Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie narzekam na czytadła tego roczna. Na dłuższy czas zatrzymało mnie "Oko Jelenia", ale tylko dlatego, że tego jest 7 tomów. Szedł jeden za drugim.

Pięć części cyklu Forsta poszło gładko. Zacząłem jakoś pod koniec października lub na początku listopada i już skończone.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brudinho napisał:

Właśnie o tym piszę. Że znów  wpadłem w pułapkę.

 

No ale to trochę chore podejście, nie wszystko ma do czegoś prowadzić. Oglądanie sportu też niczego nie uczy przecież. To taka forma odpoczynku, i tyle. Czasem trzeba po prostu wypocząć. Ja czytanie tak traktuje i zazwyczaj jest tak, że tydzień po lekturze nie pamiętam większości szczegółów.

 

Mimo wszystko jednak czytanie czegokolwiek, nawet Harlequinów, lepsze jest IMO niż oglądanie takiej przykładowej telewizji śniadaniowej, bo jednak to jakaś gimnastyka dla mózgu.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Makk napisał:

Muzy nie zliczam. Na pewno sporo by tego wyszło.

Książki za to zliczone- teraz czytam 31. pozycję w tym roku.

Ja nawet nie wiem gdzie Spotifaj to zlicza i czy zlicza tryb offline.

Za to książki jestem w stanie, gdyż goodreads pomaga.. od września bo wtedy zacząłem to wypełniać. Zatem od września czytam 9tą, ale teraz mam żywszy okres zatem pewnie około 15-16 w tym roku zrobiłem już. Ale prawdę mówiąc mogę mieć jedną w roku, jeżeli bedzie tak świetna, że nie będę mógł jej zapomnieć ;]

 

7 minut temu, Makk napisał:

Na dłuższy czas zatrzymało mnie "Oko Jelenia", ale tylko dlatego, że tego jest 7 tomów.

Pilipiuka nie umiem czytać. Nie mogę przebrnąć przez niego, poza może 2-3 książkami

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zleciliśmy jednej firmie SEO naszej strony. Po 4 miesiącach z tego co widzę zwiększyli ruch ale pochodzi on z zagranicznych źródeł typu: earn-moneyli.info według nich wejścia z jednego słowa kluczowego wynoszą 40, ale bardzo dziwna sprawa bo strona znajduje się na 37 miejscu w googlach. Nie wiem jak się odnieść do takiego raportu :-k @Reaper

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, z0nk napisał:

Pilipiuka nie umiem czytać. Nie mogę przebrnąć przez niego, poza może 2-3 książkami

Już dłuższy czas zbieram się do zrecenzowania w temacie książkowym ;) Na początku cieżko szło. Nie ukrywam, że już miałem dać se spokój, ale jakoś przebrnąłem przez pierwszą część i poszło. Całkiem niezły cykl przygodowy. Bo fantasy to tam tak z 5% jest.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

Same here

 

 

 

Idę na to w ciemno, to będzie piękna szmira :D

E, niby dlaczego.

 

Pomijając fakt, że film powstaje jakieś 15 lat za późno, to wypada się tylko cieszyć, że ktoś w Polsce postanowił stworzyć widowiskowe kino akcji i tym kimś nie jest Patryk Vega. Bo w Polsce to generalnie powstają 3 typy filmów: 1) Smuty o biednych ludziach, 2) Patryk Vega, 3) TVN-owe komedie na święta

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ej, czy to ja się nie obudziłem, czy to Wy piszecie tak, że nic nie rozumiem?

1MpOeGewgp5iwtGs8akj8eZvhFGZxa.png

 

Godzinę temu, krzysfiol napisał:

Nie wiem, po co opłacam spotify, skoro 99 procent muzyki słucham na YT.

?? Jak tak można, gorsza jakość dźwięku, gorsze usability, bez adblocka jeszcze reklamy... Ja słucham tylko w ostateczności, jak czegoś nie ma na Spotify (Tool). Spotify obsługuję guzikami na klawiaturze, nie wyobrażam sobie przełączania zakładek, żeby włączyć/wyłączyć muzykę.

 

Godzinę temu, Gabe napisał:

 

Ja właściwie chciałem nawet dołączyć do premium, ale stwierdziłem, że nawet słuchając na komputerze zazwyczaj włączam shuffle. A reklam w sumie to nawet nie zauważam, bo muzykę traktuje jako biały szum do pracy, albo czytania. Więc po co :-k 

Ale chyba bez premium nie posłuchasz na komórce muzyki? Nie wspominając już o tych reklamach (mnie by to mega rozpraszało) i jakość chyba też gorsza jest we freemium.

 

Godzinę temu, Brudinho napisał:

No ja myślałem, że mało słucham, ale wyszło mi około 28,600 h 

Chyba nie użyłeś przecinka jako oddzielenie tysiąca, ale wtedy nie rozumie, czemu masz dwa zera po przecinku :D W sensie 28,6 godziny? Czy może jednak tysiące, bo ajer pisze...

Godzinę temu, ajerkoniak napisał:

No mnie tylko ponad 18k h ale jednak co wsiadam do auta to włączam.

18 tys godzin????

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Reaper napisał:

Chyba nie użyłeś przecinka jako oddzielenie tysiąca, ale wtedy nie rozumie, czemu masz dwa zera po przecinku :D W sensie 28,6 godziny? Czy może jednak tysiące, bo ajer pisze...

18 tys godzin????

 

 

 

Użyłem! Bo wiedziałem, że ześwirujesz :keke: minut ofc ;) 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Reaper napisał:

Ale chyba bez premium nie posłuchasz na komórce muzyki? Nie wspominając już o tych reklamach (mnie by to mega rozpraszało) i jakość chyba też gorsza jest we freemium.

 

No właśnie da radę, tylko jest na stałe shuffle. A że nie słucham albumów, tylko playlisty różne, to mi naprawdę na kolejności nie zależy. Reklamy wspomniałem, nie mają zwiększonej głośności, więc czasem nawet nie zauważam, bo muzykę traktuję jako tło. 

 

A co do jakości to naprawdę nie mam zdania, bo poziom mojego audiofilstwa ogranicza się do głośniej-ciszej albo gra-nie gra :D 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Brudinho napisał:

Zleciliśmy jednej firmie SEO naszej strony. Po 4 miesiącach z tego co widzę zwiększyli ruch ale pochodzi on z zagranicznych źródeł typu: earn-moneyli.info według nich wejścia z jednego słowa kluczowego wynoszą 40, ale bardzo dziwna sprawa bo strona znajduje się na 37 miejscu w googlach. Nie wiem jak się odnieść do takiego raportu :-k @Reaper

Masz dostęp do Google Search Console? Tam sobie wszystko pięknie zobaczysz. Dodatkowo w Google Analytics patrz czy wzrasta ruch organiczny i czy jego właściwości się nie pogorszyły (eg. zwiększenie współczynnika odrzuceń, zmniejszenie czasu na stronie czy średniej liczby obejrzanych stron). A jeśli pracujesz w e-commerce, to powinieneś mieć w GA ustawiony cel na konwersję i wtedy jeszcze analizujesz konwersję, to powinien być główny współczynnik, pod którego kątem wszystko analizujesz.

 

A moje podsumowanie Spotifaja jest na fejsbuczku, 50 tys minut, co wcale mnie nie dziwi. Dodatkowo Spoti mi napisało, że 12% tego czasu słuchałem przez Google Home (voice controlled device) ;) 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...