Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, krzysfiol napisał:

Nie wiem, po co opłacam spotify, skoro 99 procent muzyki słucham na YT.

 

Ja właściwie chciałem nawet dołączyć do premium, ale stwierdziłem, że nawet słuchając na komputerze zazwyczaj włączam shuffle. A reklam w sumie to nawet nie zauważam, bo muzykę traktuje jako biały szum do pracy, albo czytania. Więc po co :-k 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, jmk napisał:

Chyba znowu kogoś ważnego przesłuchują w prokuraturze koło mojej ulicy, znowu się wozy telewizyjne zjechały, ostatnio tak było jak była sprawa Popka ;)

Mogę się tylko domyślać kto to może być ;)

 

Cześć.

W końcu piątek.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Makk napisał:

Muzy nie zliczam. Na pewno sporo by tego wyszło.

Książki za to zliczone- teraz czytam 31. pozycję w tym roku.

 

No ja ostatnio pustoszę biblioteczkę. Zacząłem czytać Cobena, na pierwszy ogień "Mistyfikacja" i o ile lubię wszelkiego rodzaju powieści kryminalne, tak po lekturze jestem wkurwiony, bo oprócz tego, że przeczytałem nie była to żadna wartość dodana. Chyba znów popadam w stan w którym odpoczynek kończy się poczuciem winy :-k 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Brudinho napisał:

Zacząłem czytać Cobena, na pierwszy ogień "Mistyfikacja" i o ile lubię wszelkiego rodzaju powieści kryminalne, tak po lekturze jestem wkurwiony, bo oprócz tego, że przeczytałem nie była to żadna wartość dodana.

 

No bo czytanie Cobena to po prostu forma spędzania wolnego czasu, wiele stamtąd się nie dowiesz, nie nauczysz. No może trochę o amerykańskich Żydach z Newark, New Jersey :keke:

 

Ale za do przyjemna forma spędzania czasu, jak z takim podejściem do tego się zabierzesz, to jest w porządku. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gabe napisał:

 

No bo czytanie Cobena to po prostu forma spędzania wolnego czasu, wiele stamtąd się nie dowiesz, nie nauczysz. No może trochę o amerykańskich Żydach z Newark, New Jersey :keke:

 

Ale za do przyjemna forma spędzania czasu, jak z takim podejściem do tego się zabierzesz, to jest w porządku. 

 

Właśnie o tym piszę. Że znów  wpadłem w pułapkę.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...